Android 11 Tabanlı EMUI 11 250 Milyon Kullanıcıya Ulaşacak

2 dk


EMUI 10.1, 30’dan fazla Huawei akıllı telefon ve tablet modeli için zaten mevcut, ancak yakında EMUI 11 ürün yazılımının yeni bir sürümü ile değiştirilecek.

Daha önce, Huawei, HDC 2020 etkinliklerinin bu yılın 10-12 Eylül tarihlerinde gerçekleşeceğini ve EMUI 11 kullanıcı arabirimini, HarmonyOS 2.0 işletim sistemini ve HMS Core 5.0 için yeni kitleri sunacağını resmen açıkladı.

EMUI 11, DÖRDÜNCÜ ÇEYREKTE 40 HUAWEİ CİHAZINA GELECEK

Google, EMUI 11’in temelini oluşturacak olan Android 11 işletim sisteminin son sürümünü de Eylül ayında yayınlayacak. Kaynaklar, EMUI 11’in son sürümünün bu yılın dördüncü çeyreğinde piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. EMUI 11’i kutudan çıkaracak ilk akıllı telefon Huawei Mate 40 olacak. Sunumu Eylül ayında da yapılabilir, ancak bu yıl Ekim ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Huawei Mate 40’tan sonra Huawei, diğer akıllı telefon ve tablet modelleri için EMUI 11’i piyasaya sürmeye başlayacak. EMUI 11’in sonunda Çin teknoloji devinden 40’tan fazla mobil cihazda bulunması bekleniyor.

Huawei’nin kendisine göre EMUI 11’in kullanıcı tabanı 250 milyonu aşabilecek.

HUAWEİ, HARMONY 2.0 VE HMS CORE 5.0’I EYLÜL AYINDA PİYASAYA SÜRECEK

Huawei’den resmi bir duyuru, Huawei Geliştirici Konferansı 2020’nin 10 Eylül – 12 Eylül tarihleri ​​arasında yapılacağını belirtiyor . Göre Huawei’nin resmi Weibo kolu, bu HMS Çekirdek 5.0’ın son gelişmeleri paylaşacak. Ayrıca HarmonyOS ve EMUI 11’in gizemini de açığa çıkaracak. Şirket heyecan verici yeni teknolojiler, derinlemesine değişimler ve öğrenme fırsatları vaat ediyor.

Mayıs ayı başındaki Huawei yöneticileri etkinliğin Huawei kısmının bir parçası olacaklar. Ren Zhengfei olmamasına rağmen, katılımda Yu Chengdong, Wang Chenglu, Zhang Pingan ve Shao Yang gibi şeylere sahibiz. “Daily Science Innovation Board” a göre, Huawei Geliştirici Konferansı 2020’de yinelemeli Harmony 2.0 resmi olacak. Bu bilgisayarlar, akıllı saatler ve arabalar için bir sistem olacak. Yine de HarmonyOS akıllı telefonlar için hazır değil.

HMS çekirdek 5.0, küresel geliştiriciler için zaten mevcuttur. HMS Core 5.0 yedi ana alanı kapsayan hizmetler açabilir. Bu alanlar arasında uygulama hizmetleri, grafikler, medya, AI, akıllı terminaller, güvenlik ve sistem bulunur. Ayrıca Huawei’nin “chip-device-cloud” özelliklerini daha kapsamlı bir şekilde açacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

63
8 Paylaşım, 63 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir