Sıradaki içerik:

Android Yeni Bildirim Sesleri

e
sv

Among Us Yeni Güncelleme: Anonim Oylama, Renk Körü Desteği ve Daha Fazlası!

1810 okunma

Oyunun muazzam popülaritesine yanıt olarak, Between Us geliştiricisi InnerSloth yeni bir güncelleme üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyor.

Attack Of The Fanboy tarafından bildirildiği üzere Among Us anonim oylama, görev çubuğu görünürlük seçeneği ve renk körü desteği dahil olmak üzere yeni geliştirmeler geliyor. Bu özellikler Steam Beta’da mevcuttur ve yakında tüm PC oyuncuları için piyasaya sürülecek. Kaynağa göre, Android ve iOS’taki Among Us uygulaması bu güncellemeyi daha sonra alacak.

Bilmeyenler için, Among Us, mürettebatını sırtından bıçaklayan bir sahtekarın yer aldığı bir sosyal çıkarım oyunu. Mürettebat kazanmak için ya görevlerini bitirebilir ya da sahtekarı tanımlayıp uzay gemisinden çıkarabilir. Bu arada, sahtekar şüphe uyandırmadan mürettebat arkadaşlarını devirerek zaferi garantileyebilir.

Among Us Yeni Özellikler Güncellemesi:

Anonim Oylama

Oyun ekibi bir “acil durum toplantısı” düzenleyebilir ve ardından bir şüpheliyi çıkarmak için oy kullanabilir. En çok oyu alan şüpheli uzay gemisinden atılır. Şüpheli sahtekar olabilir veya olmayabilir, çünkü eylem iki ucu keskin bir kılıçtır.

Son güncellemede Among Us, kime karşı oy veren mürettebat arkadaşlarına görünmeyen anonim bir oylama sistemi geliyor. Bu kesinlikle işleri baharatlı hale getirecek.

Görev Çubuğu Görünürlük Seçeneği

Oyunun HUD’si, genel görev tamamlama hakkında kabaca bir fikir veren bir ilerleme çubuğu içerir. Yeni güncellemede, onu her zaman, yalnızca toplantılar sırasında veya hiçbir zaman gösterilecek şekilde özelleştirebilirsiniz. Görev çubuğu gizlendiğinde, mürettebat arkadaşlarının birbirlerine olan güveni test edilecektir.

Renk Körü Desteği

Among Us’daki oyuncular, her oyuncunun farklı bir sporu yaptığı için renklerin oyunda büyük bir rol oynadığı konusunda hemfikirdir. Mürettebatınızın kafasını hangi renkte gördüğünüzü anlayamazsanız, sahtekar kolayca yanınızdan geçebilir (özellikle oyuncuları kullanıcı adlarıyla tanımadığınız açık odalarda).

Bunu akılda tutarak, geliştiriciler renk körü oyunculara yardımcı olacak bir özellik uygulamaya çalışıyorlar.

Yeni özellikleri test etmek istiyorsanız, Among Us Beta’yı Steam’de (PC) oynayabilirsiniz. Bu değişiklikler, gelecekte tüm platformlar için yeni bir güncelleme kapsamında yayınlanacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.