Sosyal Medya

Amber Heard’ün Aquaman 2’den Çıkarılması İçin 3 Milyon İmza!

Deneyimli usta aktör Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard ortasındaki dava günlerdir tüm medyanın ana gündemi haline gelmiş durumda. Hatta daha evvel yaptığımız bir haberde Johnny Depp’in bundan sonra Karayip Korsanları sinemalarında yer almayacağını, teklif gelirse Disney’i reddedeceğini mahkemede söylediğini iletmiştik.

Bu davalar ve Johnny Depp’e uygulanan baskıların; ayrıyeten meslek hayatının berbat etkilenmesi üzere gündemlerin akabinde toplumsal medyada Aquaman 2’nin başrollerinden olan Amber Heard’ün sinemanın takımdan çıkarılması için bir imza kampanyası başlatılmıştı ve süratle büyümüştü.

Amber Heard’ün Aquaman 2’nin takımından çıkarılması için toplanan imza sayısı 3 milyonu geçti

amber heardun aquaman 2den cikarilmasi icin 3 milyon imza 0 tDBc2LyK

İnsanların Amber Heard’ün Aquaman and the Lost Kingdom takımından çıkarılması için başlattığı imza kampanyasında gelen imza sayısı 3 milyonu geçti. Son olarak 28 Nisan’da 2 milyon bireye ulaşan imzacıların sayısı, sadece 4 günde 1 milyon daha artarak 3 milyon sonunu da aştı.

Aquaman and the Lost Kingdom’un çıkış tarihi 2022 yılının sonundan 2023 bahar aylarına ertelendi. Kimi hayranlar da bunun sinemadan Amber Heard’ün bir formda çıkarılması için bir fırsat olarak gördü lakin durum tam olarak o denli değil çünkü Aquaman 2’nin çekimleri çoktan tamamlandı.

Yani imza kampanyası doğrultusunda hareket edilirse ikinci bir Aquaman sinemasını hiç göremeyebiliriz. Siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak: https://www.webtekno.com/amber-heard-aquaman-2-kadrosundan-cikarilmasi-imza-3-milyonu-gecti-h123335.html

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu