Amazon’un Sonbahar Donanım Etkinliği 28 Eylül’de Gerçekleşecek

2 dk


Görünüşe göre Amazon, donanım vitrininin 2021 versiyonuna hazırlanıyor. Şirket, diğer ürünlerin yanı sıra Echo akıllı hoparlörü ve Kindle E-okuyucusu ile dünya çapında tanınmaktadır.

The Verge’e gönderilen bir davetiyeye göre , etkinlik önümüzdeki hafta 28 Eylül’de ET 12:00’de gerçekleşecek. Davet, gelen cihazların özelliklerinden bahsetmiyor, ancak “en yeni Amazon cihazlarımız, özelliklerimiz ve hizmetlerimiz hakkında haberler” metnini eklediğinden, ne bekleneceği konusunda belirsiz bir ipucu veriyor.

Amazon 28 Eylül’de neleri gerçekleştirecek ?

Amazon donanım etkinliğinin önceki örneklerine bir göz atarsak, şirket yeni akıllı hoparlörlerini, akış cihazlarını ve Ring güvenlik ürünlerini sergilemesiyle tanınır. 2020’de şirket, yeni Echo, Echo Dot ve Eero 6 ve 6 Pro Wi-Fi yönlendiricilerini piyasaya sürmek için sahneye çıktı.

Herhangi bir sıkıntı oldumu ?

Bu lansman etkinliğinin öncesinde Amazon Kindle Paperwhite sızdırıldı. Bu bilgilere GoodEReader tarafından tespit edilen Amazon listeleri aracılığıyla ulaşılabilir.

Şimdi Meksika ve Kanada Amazon sitelerinden kaldırılan karşılaştırma tablosu, yeni Kindle Paperwhite ve Paperwhite Signature Edition’ı sergiledi. E-okuyucular 6.8 inç inç başına 300 piksel ekran ve 17 LED ile gelecek.

Liste, Paperwhite ve Paperwhite Signature Edition için 150 CAD ve 210 CAD perakende fiyatını ortaya koyuyor, ancak bunlar yer tutucu olabilir. Merak ettiyseniz, bu makaleyi yazarken mevcut olan Kindle Paperwhite 130 dolara satılıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

68
8 Paylaşım, 68 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir