Oyun

Amazon Prime Gaming, Ağustos 2022 oyunları aşikâr oldu!

Amazon Prime Ağustos 2022 fiyatsız oyunları belirli oldu. Üyeler, Prime Gaming üzerinden 6 eğlenceli oyunu ücretsiz olarak alacak. Pekala geçtiğimiz ay Far Cry 4 ve WRC 8 FIA World Rally Championship üzere üretimleri parasız yapan platform, ağustosta hangi oyunları abonelerin beğenisine sunacak. İşte ayrıntılar!

Amazon Prime Gaming Ağustos 2022 oyunları

Platforma gelmesi belirli olan 6 oyundan yalnızca Amazon Prime üyeleri yararlanabiliyor. 7.90 TL karşılığında abone olabileceğiniz Prime, birebir vakitte birinci sefer abone olacak kullanıcılara özel bir ay boyunca fiyatsız deneme sürümü de sunuyor.

amazon prime gaming agustos 2022 oyunlari asik r oldu 0 WOD3LzvL

İşte Ağustos 2022 oyunları;

  • StarCraft: Remastered
  • Zak McKracken and the Alien Mindbenders
  • Beasts of Maravilla Island
  • Recompile
  • ScourgeBringer
  • Family Mysteries: Poisonous Promises

Amazon Prime Gaming, fiyatsız olan oyunların yanı sıra birtakım imaller için de ücretsiz paketler veriyor. Bu ay hizmet, Pokémon Go, Apex Legends, Fall Guys, PUBG: Battlegrounds ve Roblox üzere imaller için fiyatsız içerikler verecek. Tıpkı vakitte bu içerikler ve fiyatsız oyunlar aboneliğiniz bitse dahi sizde kalmaya devam edecek.

Amazon Prime üyeliği nasıl yapılır?

amazon prime gaming agustos 2022 oyunlari asik r oldu 1 9YPcO35N

Buraya tıklayarak Amazon’un Prime sayfasına gidin ve 30 gün fiyatsız deneme seçeneğine tıklayarak Amazon hesabınızla giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra ise adımları takip ederek birkaç dakika içerisinde Amazon Prime üyeliği oluşturabilirsiniz.

Son olarak her ay fiyatsız oyunlar ve oyun içi ganimetler üzere birçok içeriğin verildiği Gaming Prime için ek bir fiyat ödemenize gerek yok, 7.90 TL karşılığında alacağınız Amazon Prime aboneliğinin içerisinde bu hizmet de yer alıyor.

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Amazon Prime Ağustos 2022 oyunlarını beğendiniz mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: https://shiftdelete.net/amazon-prime-gaming-agustos-2022-oyunlari-belli-oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu