Oyun

Amazon Prime Gaming, 325 TL’lik oyunları fiyatsız yapıyor!

Amazon Prime Haziran 2022 fiyatsız oyunları belirli oldu. Üyeler, Prime Gaming üzerinden toplamda 325 TL pahasındaki 6 eğlenceli oyunu fiyatsız olarak alacak. Pekala hangi oyunlar fiyatsız oluyor? Sizler için derledik…

Amazon Prime Gaming Haziran 2022 oyunları

Platforma gelmesi muhakkak olan 6 oyundan yalnızca Amazon Prime üyeleri yararlanabiliyor. 7.90 TL karşılığında abone olabileceğiniz Prime, tıpkı vakitte birinci kere abone olacak kullanıcılara özel bir ay boyunca fiyatsız deneme sürümü de sunuyor.

amazon prime gaming 325 tllik oyunlari fiyatsiz yapiyor 0 WhdL1kPu
Amazon Prime Gaming

İşte Haziran 2022 oyunları;

  • Far Cry 4
  • Escape from Monkey Island
  • Astrologaster
  • Across the Grooves
  • Calico
  • WRC 8 FIA World Rally Championship

Amazon Prime Gaming, fiyatsız olan oyunların yanı sıra birtakım imaller için de fiyatsız paketler veriyor. Bu ay hizmet, Pokémon Go, Apex Legends, Fall Guys, PUBG: Battlegrounds ve Roblox üzere üretimler için fiyatsız içerikler verecek. Tıpkı vakitte bu içerikler ve fiyatsız oyunlar aboneliğiniz bitse dahi sizde kalmaya devam edecek.

Amazon Prime üyeliği nasıl yapılır?

amazon prime gaming 325 tllik oyunlari fiyatsiz yapiyor 1 nsULEXuW

Buraya tıklayarak Amazon’un Prime sayfasına gidin ve 30 gün fiyatsız deneme seçeneğine tıklayarak Amazon hesabınızla giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra ise adımları takip ederek birkaç dakika içerisinde Amazon Prime üyeliği oluşturabilirsiniz.

Son olarak her ay fiyatsız oyunlar ve oyun içi ganimetler üzere birçok içeriğin verildiği Gaming Prime için ek bir fiyat ödemenize gerek yok, 7.90 TL karşılığında alacağınız Amazon Prime aboneliğinin içerisinde bu hizmet de yer alıyor.

Pekala siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Amazon Prime Haziran 2022 oyunlarını beğendiniz mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: https://shiftdelete.net/amazon-prime-gaming-325-tllik-oyunlari-ucretsiz-yapiyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu