Dizi & Film

Alparslan Büyük Selçuklu 40. Kısım Tek Kesim İzleme Ekranı: Alparslan Büyük Selçuklu Son Kısım Full İzle

TRT1 ekranlarının en sevilen tarihi kurgu dizisi Alparslan Büyük Selçuklu dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Barış Arduç’un başrolünde yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu’nun yönetmen koltuğunda Sedat İnci otururken, senaryosunu Serdar Özönalan üstleniyor. İkinci sezonuyla ekranlara gelen Akli Film imzalı Alparslan Büyük Selçuklu’da bu sezon başrolde Barış Arduç’a Kayra Zabcı eşlik ediyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; Alparslan Büyük Selçuklu son bölüm tek parça izleme ekranı…

Alparslan Büyük Selçuklu son bölümde; kurduğu oyun ile Yınal ve Besasiri’nin iş birliği içinde olduğunu kanıtlayan Alparslan, ikiliyi Sultan Tuğrul’un huzuruna bırakmıştı.

alparslan buyuk selcuklu 40 kisim tek kesim izleme ekrani alparslan buyuk selcuklu son kisim full izle 0 XNMe3ZEs

Bu sırada babası Arslan Yusuf ile görüşmeye giden Seferiye, Grigor’un planı ile hareket eden babası tarafından tuzağa çekilir.

alparslan buyuk selcuklu 40 kisim tek kesim izleme ekrani alparslan buyuk selcuklu son kisim full izle 1 tgfErVDE

Seferiye’nin zor durumda olması Alparslan’ın harekete geçmesine yol açacak. Bu durumda öz babası olan Arslan Yusuf’un da elinden çekeceği olacak.

alparslan buyuk selcuklu 40 kisim tek kesim izleme ekrani alparslan buyuk selcuklu son kisim full izle 2 PY3Q6ubY

Yaralanıp yatağa düşen Celal’i ziyarete gelen Altuncan Hatun, Celal’in ağzından “anne” sözcüğünü duymasıyla şaşkına dönmüştü.

alparslan buyuk selcuklu 40 kisim tek kesim izleme ekrani alparslan buyuk selcuklu son kisim full izle 3 KihsTHR1

Yınal ve Besasiri’nin hali ne olacak, haklarında ne karar alınacak. Seferiye, Grigor’un elinden kaçabilecek mi? Celal kendini ifşa mı edecek?

alparslan buyuk selcuklu 40 kisim tek kesim izleme ekrani alparslan buyuk selcuklu son kisim full izle 4 Remu7AW1

Alparslan Büyük Selçuklu Geçtiğimiz Bölümde Neler Olmuştu?

alparslan buyuk selcuklu 40 kisim tek kesim izleme ekrani alparslan buyuk selcuklu son kisim full izle 5 GBwpt73P

Alparslan kurduğu tertiple Surmari’ye sızmış ve Bizans askerlerini kılıçtan geçirerek Alexander’ı tutsak alıp hanı fethetmişti. Besasiri’yi ise alevlerin ortasında bırakarak dışarı çıkmıştı. Besasiri öldü mü, yoksa bir yolunu bularak hayatta kalmayı başardı mı? Alparslan yaptığı fetih ile Ani’ye olan yürüyüşünü bir adım daha ileriye götürdü. Alparslan’ın şimdiki hedefi ne olacak? Surmari’de olup bitenden haberi olmayan Grigor öğrendiğinde ne yapacak? Surmari’yi teslim edecek mi, yoksa kan mı dökecek? Arslan Yusuf, Vaspurakan’dan kaçıp Ani’ye sığınmıştı. Seferiye bunun mahcubiyetiyle Alparslan’la konuşmuş, Alparslan onu teskin etmişti. Seferiye, babasının doğru yola gelmesi için bir hamlede bulunacak mı? Yoksa onu yüreğinden tamamen silecek mi? Yınal, Vaspurakan konusunda Tuğrul’dan beklediğini bulamayınca isyanın korunu harlamıştı, imdi harekete geçme vakti. Yınal bu isyanda nasıl bir yol izleyecek? Kimlerle iş birliği yapacak? Alparslan’ın ellerinden kaçırılmasında içlerine sızmış birilerinin rol oynadığını düşünen Grigor çıldırmış ve Batius’a “Ya bul ya öl!” demişti. Batius araştırmaları sonucunda kilisede asker üniformaları bulmuş, bu işi Stefanos’un etrafındaki kişilerin yaptığını iddia etmişti. Stefanos ifşa mı olacak, yoksa bir yolunu bulup bu soruşturmayı atlatabilecek mi? Tuğrul’un has erlerinden biri olan Celal’in aslında Altuncan Hatun’un oğlu Enurşirvan olduğu ortaya çıkacak mı? Annesinin kendisini terk etmesinden dolayı duyduğu öfke ile Besasiri tarafından yetiştirilip saraya giren Celal hedefine ulaşacak mı? Tuğrul ve Altuncan’la hesabını nasıl görecek?

Alparslan Büyük Selçuklu 40. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı

alparslan buyuk selcuklu 40 kisim tek kesim izleme ekrani alparslan buyuk selcuklu son kisim full izle 6

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

Kaynak: https://onedio.com/haber/alparslan-buyuk-selcuklu-40-bolum-tek-parca-izleme-ekrani-alparslan-buyuk-selcuklu-son-bolum-full-izle-1118511

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu