Sıradaki içerik:

Samsung, Döküm Kapasitesinin Artırıldığını Duyurdu!

e
sv

Alan Wake ve Şehirler: Skylines bugün Xbox Game Pass’i vurdu

avatar

Berke

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xbox Game Pass bugün, 21 Mayıs’ta Alan Wake ve Cities: Skylines şeklinde iki harika yeni ekleme alırken, Minecraft Dungeons sadece beş gün içinde hizmete katılacak.

Alan Wake, hem Xbox Game Pass for Console hem de PC için kullanılabilir, bu nedenle Ultimate üyeleri otomatik olarak her iki sürüme de erişebileceklerini bulacaklar. Oyun bu yıl 10. yılını kutluyor ve kutlamak için Bright Falls’un sinir bozucu dünyasına dalmaktan daha iyi bir yol var mı?

En çok satan yazar Alan Wake’nin karısı tatillerinde kaybolduğunda, arama sayfaları yazmayı hatırlamadığı bir gerilim filminden çıkıyor. Bir Karanlık Varlık, küçük Şelalesi kasabasını takip ederek, gizemi çözmek ve sevgisini kurtarmak için Uyanış’ı akıl sağlığının eşiğine iter.

Bir TV dizisi tarzında sunulan Alan Wake, Remedy hikaye anlatımı ve darbe vurma aksiyon dizileri markasına sahiptir. Oyuncular gizemin derinliklerine ve derinlerine daldıkça, ezici oranlarla karşılaşacaklar, kıvrımlar oluşturacaklar ve uçurumcularla karşılaşacaklar. Sadece Parlak Şelalelere yayılan karanlığın bir adım önünde kalabilecekleri Işıkla Mücadele mekaniği konusunda uzmanlaşarak.

Bir aksiyon oyununun gövdesi ve psikolojik bir gerilimin zihniyle Alan Wake’nin yoğun atmosferi, derin ve çok katmanlı hikayesi ve son derece gergin savaş sahneleri oyunculara eğlenceli ve orijinal bir oyun deneyimi sunuyor.

Bu Şehirler: Skylines’in ilk Xbox Game Pass rodeo’su değil, ancak ilk kez kaçırdıysanız, şimdi oynama şansınız var!

Şehirler: Şehir Siluetleri – Xbox One Edition, ilk sokaklarının temelinden binlerce vatandaşın sürekli değişen ihtiyaçlarına kadar büyüyen bir şehirden sorumlu olmanızı sağlar. Kamu hizmetlerinden sivil politikalara kadar hayallerinizdeki şehri tasarlayın, inşa edin ve yönetin ve basit bir kasabadan hareketli bir metropol merkezine doğru büyümeye meydan okuyun.

Hem başlık hem de açılış cümlesinde bir şekilde kaçırmayı başarabilmeniz durumunda, Alan Wake ve Cities: Skylines, 21 Mayıs’tan itibaren Xbox Game Pass’te mevcut. Git oyna!

Bu arada Minecraft Dungeons, 26 Mayıs’ta resmi olarak Xbox One, PC, PlayStation 4, Nintendo Switch ve Xbox Game Pass’ta başlayacak. Bundan sadece beş gün sonra.

Zindanlara yalnız cesur ol ya da arkadaşlarınla ​​takım kur! Dört oyuncu, aksiyon dolu, hazine dolgulu, çılgınca çeşitli seviyelerde birlikte savaşabilir, hepsi köylüleri kurtarmak ve kötü Arch-Illager’ı devirmek için destansı bir arayışta!

Yeni ve kötü çetelerin acımasız bir sürüsünü yenmenize yardımcı olacak yeni silahları ve eşyaları keşfedin. Kanyonlar, bataklıklar ve – tabii ki – mayınlarla savaşın veya kaçın! Bu bloklu ve güzel dünyayı keşfetmek için yeterince cesur veya aptalca (veya her ikisini de biraz!) Herhangi bir maceracının hazır olması gerekir. Çok çabuk, vites yükselt!

Xbox Game Pass’a katılmak istiyorsanız, daha önce hizmete katılmadığınız sürece Xbox Game Pass’in ilk ayını her zaman yalnızca 1 $ karşılığında alabilirsiniz . Game Pass’a daha önce katıldınız ancak tekrar katılmak istiyorsanız Xbox sürekli olarak fırsatlar ve teklifler atıyor, ancak Game Pass de kesinlikle tam abonelik fiyatına değer.

Bir uyarı olarak, aşağıdaki oyunlar 29 Mayıs’ta Xbox Game Pass’dan ayrılacak – bu sekiz gün sonra – bu yüzden onları oynayabilirsiniz!

 • #IDARB
 • Kardeşler: İki Oğlu Öyküsü
 • Hydro Thunder Kasırgası
 • Savaşçıların Kralı ’98 Ultimate
 • Yaşlı Adamın Yolculuğu

Game Pass üyesiyseniz, hizmetten ayrılmadan önce onları her zaman% 20 indirimle satın alabilirsiniz. Game Pass kataloğu sürekli olarak değişiyor ve gelişiyor, başlıklar her zaman ekleniyor ve kaldırılıyor, bu yüzden yapabileceğiniz her şeyi oynamanızı ve sonsuza kadar saklamak için favori oyunlarınızı kalıcı olarak satın almanızı öneririz. Mutlu oyunlar ve harika bir hafta sonu geçirin!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.