Gündem

ÂLÂ Partili Buğra Kavuncu: “Altılı Masa’nın Adayı Bu Ay Açıklanabilir”

İYİ Partili Buğra Kavuncu, Altılı Masa’nın cumhurbaşkanı adayına ilişkin ‘Ocak ayında açıklanmasını bekliyoruz’ ifadesini kullandı.  

“Adaylık açıklaması ocak ayında gelecektir”

l partili bugra kavuncu altili masanin adayi bu ay aciklanabilir 0 NiTOmWJG

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Altılı Masa’nın cumhurbaşkanı adayına ilişkin ‘Adaylık açıklaması ocak ayında gelecektir’ dedi. İmamoğlu’na ceza ile ilgili ise ‘Sandıkta bunun faturası ödetilecek, eminim’ ifadesini kullandı.

Buğra Kavuncu, Karar TV’nin “Bi’ Karar Ver” programında gündemi değerlendirdi.

l partili bugra kavuncu altili masanin adayi bu ay aciklanabilir 1 nbmvpQ3f

İYİ Partili Buğra Kavuncu cumhurbaşkanlığı seçim sürecine yönelik, ‘Seçim tarihini bilemiyoruz henüz. Ancak adaylık açıklaması ocak ayında gelecektir. Ocak ayında açıklanmasını bekliyoruz’ diye konuştu ve gündemde olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında şu sözleri söyledi:

‘Mesele artık İmamoğlu davası ve kendisi de değil artık. Mesele bir kere o sandığa elini uzatanlara tepki ve onun akabinde o iradeyi yok etme çabası. Buna bizim en yüksek tonda ses çıkartmamız gerekiyor. Gerekirse de sokakta, demokratik yollarla hukuk çerçevesinde. Sandıkta bunun faturası ödetilecek, eminim! Bu akşam Saraçhane’ye gidecek bizim gençlik teşkilatımız, orada nöbet tutuluyor. Mahkeme süreçleri hızlandırıldı. Davalar yetmedi terörle alakalı bir konu gündeme getiriliyor. Bu da yetmedi. Fatih Sultan Mehmet’in portresinin getirilmesinden dolayı devlet bütçesi zarara uğratıldı diye ihtimallerden bahsediliyor.’

Kaynak: https://onedio.com/haber/iyi-partili-bugra-kavuncu-altili-masa-nin-adayi-bu-ay-aciklanabilir-1118461

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu