Gündem

Akşener Kocaeli’de Konuştu: ‘Başbakanlığa Talibim, Partimiz Birinci Parti Çıkacak’

UYGUN Parti Genel Lideri Meral Akşener, 2023 seçimlerine hazır olduklarını belirterek, ‘Başbakanlığa talibim, partimiz birinci parti çıkacak ona da inanıyorum” dedi. 

aksener kocaelide konustu basbakanliga talibim partimiz birinci parti cikacak 0 AWZVt3BL

GÜZEL Parti Genel Lideri Meral Akşener, partisinin Kocaeli vilayet başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programına katıldı. Parti binasına gelen Akşener, birinci olarak burada partililerle bayramlaştı. Daha sonra partililere seslenen Akşener, 2023 seçimlerine son derece hazır olduklarını tabir ederek, ‘Şimdi bizleri çatıştırmak için, insanlarımızı çatıştırmak için ortaya koydukları her türlü abidik gubidik ortadan kalkıp gidiyor. Seçmeni etkilemiyor. Seçmeni velinimet haline getirdik daima birlikte. Artık son olarak elbette başbakanlığa talibim, partimiz birinci parti çıkacak ona da inanıyorum ancak bir şey daha inşallah yapacağız. Siyasetçi grubunun rahatını bozup, seçmenin her şeyin hakimi olduğu, seçmenin velinimet olduğu ve birlikte el ele tutuşup bu harami nizamı helal oylarımızla yıktığımız bir yeni periyoda gelmiş bulunuyoruz. Bunun da yol başçısı sizlersiniz” dedi.

‘Bundan sonra ağaların işi zor’

aksener kocaelide konustu basbakanliga talibim partimiz birinci parti cikacak 1 6N8aN3q2

Parti olarak yöneticiler ve seçmenler ortasında güçlü bir bağ kurduklarının ve bu bağın da 2023 seçimlerinde kendilerine muvaffakiyet getireceğini lisana getiren Akşener, şöyle konuştu: 

‘Siz bana dediniz ki genel liderim, insanları kutuplaştırarak, insanların ortasındaki farklılıkları öne sürerek, manevi kıymetlerimiz üzerinden insanları birbiriyle çatıştırarak ve siyasetçilerin ayağına kedilere atıldığı üzere yün yumağı atılarak yapılan bu siyaseti değiştirelim, buna bir yol bulalım. O yol da seçmeni velinimet yapmaktır. 2,5 yıldır esnaf esnaf, vilayet il, ilçe ilçe geziyoruz daima birlikte ve geldiğimiz nokta unutulan seçmeni, manevi bedelleri üzerinden çatıştırılan seçmeni, sesi duyulmayan gençleri, tencere kaynatmakta zorlanan bayanları, esnafın dükkanları içerisinde karşılaştığımız besicilerin, atanamayan öğretmenlerin, 92 puanla atanamayıp 58 puanla arkadaşının atandığı KPSS mağdurlarının, EYT mağdurlarının, tarlasına gübre atamayan çiftçinin, KYK borçlarını ödeyemeyen çocuklarımızın, 4 yıllık üniversitelerden mezun olup işsiz gezen gençlerimizin sesi olduğumuz, gerçek sıkıntıların konuşulması yerine manevi bedeller üzerinden çatıştırılıp, ‘Şapkamı assam, ceketimi assam seçilirim’ rahatlığını, konforunu ortadan kaldırdık. Birlikte kaldırdık, yaptığımız en değerli değişiklik de o. Bundan sonra ağaların işi zor’

Kaynak: https://onedio.com/haber/aksener-kocaeli-de-konustu-basbakanliga-talibim-partimiz-birinci-parti-cikacak-1065113

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu