Gündem

AKP’li Vekil Bayramlaşma Etkinliğinde İmamoğlu ve Özel’e Hakaret Etti

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komitesi Lideri AKP’li Hakan Çavuşoğlu, partisinin bayramlaşma merasiminde İBB Lideri İmamoğlu’na ‘alçak’, CHP’li Özgür Özel’e ise ‘kahpe’ dedi.

akpli vekil bayramlasma etkinliginde imamoglu ve ozele hakaret etti 0 nbl71yqX

AKP Bursa Vilayet Teşkilatı’nın bayramlaşma merasime Genel Lider Yardımcısı Efkan Ala, Eski Çalışma ve Toplumsal Güvenlik Bakanı, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komitesi Lideri Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu katıldı.

Duvar’da yer alan habere nazaran, Efkan Ala’nın akabinde konuşma yapan Hakan Çavuşoğlu Seyahat aksiyonlarını amaç aldı, İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu ile CHP Küme Başkanvekili Özgür Özel’e hakaret etti. 

Çavuşoğlu’nun konuşması özetle şöyle:

“Türkiye’de büyük bir tiyatro oynanıyor. Bu tiyatronun büyük bir aktörü var Kemal Kılıçdaroğlu. Yanında da figüranlar çerçevelenmişler sıraya geçmişler. Bu tiyatronun senaristi kurgucusu kim biliyor musunuz? Kandil’in tetikçisi olan siyasi parti olarak geçen HDP’dir. Biz bu durumu anlatmazsak ısrarla bu durumu milletimizin gözlerinden sakınmaya çalışan partiler milletimizi sömürmeye başlarlar.

Seyahat süreci üzerinden daha 100 yıl öncesinde Abdulhamit’in yalnızlığı yaşadığı günlerde onu hal etmek için harekete geçen canilerin, hainlerin lisanıyla konuşup Meclis kürsüsünden meydan okuyanlar var be. Siz Kimsiniz? Siz evvel Kandil’in baronlarına size güzelleme yaparken onlara karşı çıkın.

AKP’li Çavuşoğlu’nun hakaret içeren konuşması ????

Kaynak: https://onedio.com/haber/akp-li-vekil-bayramlasma-etkinliginde-imamoglu-ve-ozel-e-hakaret-etti-1065136

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu