Gündem

AKP’li Bülen Turan Muhalefete ‘Dangalak’ Dedi

AKP Küme Başkanvekili Bülent Turan, ‘2023 Çanakkale’ye dünyanın en büyük köprüsünü yapanlar ile köprüyü yalnızca polemik konusu yapıp oradan bizi denize dökeceğini düşünen dangalakların seçimi olacak,’ dedi.

akpli bulen turan muhalefete dangalak dedi 0 8DBBz9sL

AKP Küme Başkanvekili Bülent Turan, AKP Çanakkale Merkez İlçe Başkanlığınca Kordon Boyu’ndaki Öğretmen Konutu’nda düzenlenen bayramlaşma merasimine katıldı.

AKP Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ile birlikte partililerle bayramlaşan Turan, burada yaptığı konuşmada muhalefete hakaret etti.

‘Dangalakların seçimi’

akpli bulen turan muhalefete dangalak dedi 1 Thrze2cB

2023 seçiminin ‘Demirtaş ile Kavala özgürlük adamı, bırakın bunları’ diyenler ile ‘sen değil buna mahkeme karar verecek’ diyenlerin seçimi olacağını öne süren Turan, ‘2023 büyüyen Türkiye’de yatırımlarda, istihdamda, memleketler arası ilgilerde büyüyen Türkiye’de yalnızca eski sisteme dönelim, yeniden hengame edelim, sistem tartışması olsun diyenlerin seçimi olacak. 2023 Çanakkale’ye dünyanın en büyük köprüsünü yapanlar ile köprüyü yalnızca polemik konusu yapıp oradan bizi denize dökeceğini düşünen dangalakların seçimi olacak. O yüzden memleketimize de Türkiye’mize de sahip çıkacağız. Bu ucuz siyasetçilere bu meydanı bırakmayacağız.’ sözlerini kullandı.

Kaynak: https://onedio.com/haber/akp-li-bulen-turan-muhalefete-dangalak-dedi-1065116

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu