AirPods Pro 2’nin Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

1 dk


Apple, AirPods Pro 2 model kablosuz kulak içi kulaklığın üzerinde çalışıyor.Henüz tam belli olmasa da AirPods Pro 2 kulaklığının tasarımı sosyal medya gündemine oturmuş durumda.Son olarak yeni cihazın ne zaman çıkacağına dair önemli bir iddia geldi.

AirPods Pro 2 çıkış tarihi belirlenmiş!

Apple konuları ile sızıntı bilgiler veren MacRumors,bir sızıntı bilgiyi ortaya çıkardı.Söz konusu olan AirPods Pro 2 nin çıkış tarihi hakkında yeni bir bilgi verdi.Bu bilgi ise Apple’ın 2022’nin üçüncü çeyreğinde ikinci nesil AirPods Pro‘yu piyasaya süreceği bilgisiydi.

Bu konudaki en son iddia Twitter’da FronTron‘dan geldi.AirPods Pro 2’nin gelecek yılın üçüncü çeyreğinde çıkacak.Tam bir aralık verecek olursak 1 Temmuz ile 30 Eylül arasındaki döneme denk geliyor.

Bloomberg muhabiri Mark Gurman‘ın yaptığı açıklamalardan yola çıkacak olursak:Bu yeni kulaklıkta alttan çıkan kısa sapı ortadan kaldırarak daha kompakt hale getirmeyi hedeflediklerini belirtti.Kullanıcının kulağını daha fazla dolduran daha yuvarlak bir tasarım deneyeceğini altını çizerek vurguladı.Gurman ve Bloomberg‘den Debby Wu, yeni cihazın fitness takibi odaklı güncellenmiş hareket sensörleriyle geleceğini bildirdi.

AirPods 2 Pro’ya ait öğrenilen ek bilgiler ise IPX-4 suya dayanıklılık derecesi, MagSafe Şarj Kutusu ve tamamen yeni cilt algılama sensörleri özellikleri biliniyor.

Bunu da belirtmemiz lazımki bunlar sadece sızdırılmış ve öne atılan iddalar,bu iddaların gerçek olup olmadığını anlamak için zaman gerekiyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

51
6 Paylaşım, 51 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir