Oyun

Ailenize Oyun Oynamayı Sevdirebilecek 10 Oyun

Arkadaşlarımızla yahut kendi başımıza oyun oynarken cümbüşün tabanına vuruyoruz. Lakin oyunların çoklukla aileyle birlikte oynanacak halde geliştirilmediğinin de farkındayız. Bu sebeple ailenizle birlikte oynayabileceğiniz, ailenize oyun oynamayı sevdirebilecek oyunları listeledik.

1. It Takes Two

ailenize oyun oynamayi sevdirebilecek 10 oyun 0 wnrsfi3t

İki oyuncak bebek üzerinden bir evliliğin düzelmesini anlatan It Takes Two, hem öyküsünün hoşluğuyla hem de zevkli oynanışıyla oyuncuların beğenisini kazandı, aldığı tonla mükafatla dikkat çekti.

2. Portal 2

ailenize oyun oynamayi sevdirebilecek 10 oyun 1

Küçük büyük herkesi zihinlerinin sonlarını zorlamaya itecek olan Portal 2, aile dostu olmasıyla birlikte inanılmaz hoş bir tecrübe sunuyor.

3. Minecraft Dungeons

ailenize oyun oynamayi sevdirebilecek 10 oyun 2 sXDaJ8wD

Herkesin gözdesi hâline gelmiş Minecraft’ın cihanında geçen dungeon crawler oyunu Minecraft Dungeons’ta küçük kardeşinizle birlikte keyifli bir vakit geçirmeniz mümkün.

4. Overcooked

ailenize oyun oynamayi sevdirebilecek 10 oyun 3 TIrI3l4z

Overcooked da birebir ekran üzerinden oynanabilen, aile dostu bir co-op oyun. Ailenizle birlikte kaotik bir aşçılık tecrübesine hazır olun!

5. Minecraft

ailenize oyun oynamayi sevdirebilecek 10 oyun 4 JjfaUlnH

Bütün bir aileyi tek bir dünyada toplayıp çocuklara yaratıcılıklarını konuşturma talihi sunan Minecraft’ı bu listeye koymasaydık ayıp ederdik doğrusu.

6. Gang Beasts

ailenize oyun oynamayi sevdirebilecek 10 oyun 5 GfsC9LQu

Tarzıyla bizlere Fall Guys’ı andıran, jelatin karakterleriyle oyunculara eğlenceli bir tecrübe vadeden Gang Beasts, temel olarak birçok kişinin tıpkı anda oynayabileceği, ragdoll fiziğine sahip bir parti oyunu.

7. Untitled Goose Game

ailenize oyun oynamayi sevdirebilecek 10 oyun 6 e8KKI7sg

Bu farklı ve komik oyunda başıboş bir kaz olarak çeşitli yaramazlıklar yapıp mahallelinin huzurunu kaçırmaktan öbür bir gayemiz yok. Oyunu iki kaz birlikte olup da oynayabiliyor.

8. FIFA, NBA üzere spor simülasyonları

ailenize oyun oynamayi sevdirebilecek 10 oyun 7 waBaJVlW

FIFA, NBA üzere simülasyon serileri, eğlenceli olmakla birlikte hem aile dostu, hem de çocuklara sporu sevdirebilecek cinsten. İstediğiniz oyunu seçin ve rekabeti başlatın!

9. Heave Ho

ailenize oyun oynamayi sevdirebilecek 10 oyun 8 pX8AP6z3

Heave Ho, dört bireye kadar co-op oynanabilen, oyuncuların birbirine yardım edip ölmeden karşıya geçmeye çalıştığı kolay bir oyun. Bütün aileyi toplamak için ideal!

10. Just Dance

ailenize oyun oynamayi sevdirebilecek 10 oyun 9 QJCAml1W

Bütün aile ekran karşısına geçip daima birlikte dans etmek, bunu yaparken tatlı bir rekabet içinde olmak istiyorsanız Just Dance tam size göre!

Kaynak: https://onedio.com/haber/ailenize-oyun-oynamayi-sevdirebilecek-10-oyun-1064436

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu