Sıradaki içerik:

Skype Meet Now Geliyor!

e
sv

Adobe Programları 60 Gün Ücretsiz Oldu!

572 okunma

Tüm dünyada koronavirüs sebebiyle insanların evlerine kapanmaları nedeniyle uygulama şirketleri bu hale ideal kampanyalar yapmaya devam ediyorlar. Son olarak dünyanın en büyük uygulama şirketlerinden olan Adobe doğrulusunda oluşturulan bildirime göre şirketin çok sayıda uygulamaları 60 gün süresince bedava olacak.

Özellikle uzaktan eğitim ile tanışmak mecburiyetinde kalan öğretmen ve öğrencileri memnun eden Adobe’nin bedava kullanım kampanyası büyük bir memnuniyetle karşılandı. Şirket tarfaından oluşturulan bildirime göre Adobe Creative Cloud, 60 gün süresince bedava bir şekilde kullanılabilecek. Adobe’nin bedava kampanyasında yalnızca bu hizmet bedava kullanımda olmayacak Creative Cloud ve Document Cloud Enterprise Term License Agreement uygulamaları da bedava olacak

Adobe’nin en çok sarfedilen uygulamalarından olan Photoshop ve Premiere Pro için de bir açıklama yapıldı. Müjde gibi olan bu bildirime göre bu uygulamalar da 60 gün süresince bedava şekilde kullanıma sunulacak. Dünyada derhal derhal her bilgisayara girmeyi başaran Adobe’nin yaptığı bu kampanya büyük bir mutluluk yaratırken milyonlarca bilgisayar kullanıcısı bedava yayılan uygulamaları kullanmaya başladılar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.