Sıradaki içerik:

PlayStation 5 ”Oyunun Geleceği” Etkinliği Hemen İzleyin!

e
sv

Adobe Photoshop Kamera Artık iOS ve Android İçin Kullanılabilir

avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ünlü Adobe Photoshop uygulaması uzun zamandır sadece PC kullanıcıları tarafından değil, aynı zamanda Android ve iOS cihazlarının sahipleri tarafından da biliniyor. 

Popüler grafik düzenleyicinin yaratıcılarından bir başka yeni ürün artık Google Play ve App Store’da mevcut. Yeni uygulama, mobil fotoğrafların çekimini ve hızlı işlenmesini birleştiriyor. Buna Adobe Photoshop Kamera diyorlar.

Adobe Photoshop Kamera, fotoğraflardaki nesneleri tanımak için Sensei’nin yapay zeka algoritmalarını kullanır ve ardından otomatik olarak içeriğe uygun filtreler sunar. Ayrıca, yalnızca işlem sonrası görüntüler için değil, aynı zamanda doğrudan vizörde gerçek zamanlı olarak da kullanılabilir.

Adobe Photoshop Kamera şimdi iOS ve Android için kullanılabilir

Geliştiricilere göre uygulama, fotoğraf düzenlemeyi basitleştirecek ve kullanıcının sürece katılımını en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Kutudan çıkar çıkmaz Android, iOS cihazları sahipleri için Portre, Stüdyo Işığı, Pop Art, Yiyecek, Dekorasyon, Doğal Gökyüzü ve diğer birçok seçenek gibi 80’den fazla filtre mevcuttur.

El ile işleme imkanı da mevcuttur – kullanıcılar gölgeler, vurgular ve pozlama gibi ayrıntıları bağımsız olarak ayarlayabilir. Ek olarak, yerleşik özel efekt koleksiyonu çeşitli sanatçıların çalışmalarını içerir ve isterseniz kendi hazır ayarlarınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın başka bir özelliği, resimde seçilen nesnenin etrafındaki arka planı silme ve değiştirme işlevidir.

Adobe Photoshop Kamera’nın son kararlı sürümü zaten Google Play ve App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir ve özelliklerin tam listesi:

Adobe Photoshop Kamera uygulaması özellikleri:

 • FİLTRELERLE EĞLENCE : Tek bir dokunuşla Photoshop filtreleri ve efektleri uygulayın. 80’den fazla özel filtreyle, bunları içeri ve dışarı değiştirmek ve favorilerinizi tekrar kullanmak için kaydetmek kolaydır. Örneğin, filtre kitaplığı Portre, Stüdyo Işığı, Bloom, Pop Art, Spektrum, Desync, Yiyecek, Manzara, Doğal Gökyüzü, Analog, Gece Kaydırma, Çizgi Gökyüzü, Yıldızlararası, Düş Kapanı, Göksel, Büyük Boyut, Çift Expo, Prizma, Renk içerir Yankı, Karışık Medya, Mavi Gökyüzü, Artful ve daha fazlası.
 • GERÇEK ZAMANLI FOTOĞRAF ETKİLERİ : Photoshop ve AI destekli düzenlemenin büyüsü ile daha iyi bir resim çekin.
 • OTO-TON : Photoshop Fotoğraf Makinesi, parlaklık ve gölge alanları arasında aşırı farklar olmadan “gerçek hayatı” doğru bir şekilde elde eder.
 • İÇERİK ÖDÜLÜ ÖNERİLERİ : Çekimlerinizi seçin, gerisini Photoshop Camera yapın. Ayrıca, en iyi sonucu elde etmek için hangi efektlerin uygulanacağını bilir. Bu yüzden doğru aydınlatma ve odaklama söz konusu olduğunda daha fazla karışıklık yok.
 • PORTRE KONTROLLERİ (Bokeh, Yüz Mesafesi, Yüz Işığı, Yüz Yeniden Yaklaştırma): Photoshop Kamera’daki Yüz Işığı özelliği aydınlatma için optimize eder. Bu nedenle, keskin gölgelerin görünümünü ortadan kaldırın (okuma: artık göz altı torbası yok). Grup özçekimleri için Photoshop Kamera her nesnenin konumunu tanır, böylece bozulma olmaz. Ek olarak, Boken özelliği, bulanıklaştırma efektlerinin hızlı bir şekilde uygulanmasını kolaylaştırır.
 • ETKİLEYİCİ İLHAM ALAN LENSLER : Özel tasarlanmış lenslerini kullanarak en sevdiğiniz içerik oluşturucuların gözünden kendinizi görün. Ayrıca, her zaman keşfedilecek yeni objektifler ve efektler mevcuttur.
 • SOSYAL AĞ İÇİN YAPILDI : Ayrıca, yüksek kaliteli fotoğrafları kolayca yakalayabilir ve en sevdiğiniz sosyal ağda paylaşabilirsiniz.

Adobe Photoshop Kamera’yı indirin

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.