Gündem

9 Mayıs İSKİ Şimdiki Su Kesintisi: Hangi İlçelerde Su Kesintisi Olacak? İstanbul’da Sular Ne Vakit Gelecek?

İstanbul’da yaşayan vatandaşlar yaşadıkları bölgelerde oluşan su kesintilerinin ne vakit son bulacağını araştırmaya başladı. İstanbul Su ve Kanalizasyon Yönetimi (İSKİ) internet sitesi üzerinden oluşan su kesintilerinin sebepleri ile birlikte kesintilerin ne vakit son bulacağını İstanbullular ile paylaşıyor. Pekala 9 Mayıs Pazartesi günü hangi ilçelerde su kesintisi yaşanacak? İstanbul’da sular ne vakit gelecek? İşte detaylar…

9 mayis iski simdiki su kesintisi hangi ilcelerde su kesintisi olacak istanbulda sular ne vakit gelecek 0 cEmnF8tU

Her gün oluşan su kesintileri hakkında araştırma yapan vatandaşlar kesintilerin ne vakit biteceğini öğrenmek için İSKİ’nin internet sitesini denetim ediyor. Pekala 9 Mayıs Pazartesi su kesintisi olan ilçeler hangileri? Hangi ilçede su ne vakit gelecek?

9 Mayıs Pazartesi İSKİ Su Kesintisi Listesi

9 mayis iski simdiki su kesintisi hangi ilcelerde su kesintisi olacak istanbulda sular ne vakit gelecek 1 nDKFMPyz

İlçe: AdalarEtkilenen Mahalleler : Maden MahArıza Sebebi : 100 Mm Çaplı Şebeke Çizgisi ArızasıBaşlama Tarihi : 09.05.2022 09:47Bitiş Tarihi : Çalışmanın varsayımı olarak 9.5.2022 tarihinde saat 13:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

İlçe : BeykozEtkilenen Mahalleler : Kaynarca Mah,Dereseki Mah,Anadolufeneri MahArıza Sebebi : 150 Mm Çaplı Şebeke Çizgisi ArızasıBaşlama Tarihi : 09.05.2022 10:15Bitiş Tarihi : Çalışmanın varsayımı olarak 9.5.2022 tarihinde saat 15:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

İSKİ AKTÜEL ARIZA KESİNTİ SAYFASI

Kaynak: https://onedio.com/haber/9-mayis-iski-guncel-su-kesintisi-hangi-ilcelerde-su-kesintisi-olacak-istanbul-da-sular-ne-zaman-gelecek-1066306

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu