Oyun

86 Yaşındaki Skyrim Büyükanne’den Bethesda’ya Davet: Ölmeden Evvel Yeni Oyunu Oynamak İstiyorum

Oyuncuların sevgilisi, dünyanın en yaşlı Skyrim oyuncusu olan ve oyuncular arasında ‘Skyrim Büyükanne’ olarak tanınan Shirley Curry ölmeden önce serinin yeni oyununu oynamak istediğini söyledi ve Bethesda’ya ‘elinizi çabuk tutun’ çağrısında bulundu.

Kaynak: https://www.pcgamer.com/skyrim-grandm…

Shirley Curry 86 yaşında bir oyun tutkunu.

86 yasindaki skyrim buyukanneden bethesdaya davet olmeden evvel yeni oyunu oynamak istiyorum 0 amhc2zzu

Gerçek aşkı ise 2011 yılında çıkış yapmış olan The Elder Scrolls V: Skyrim. Oyunu oynadığı kesitleri YouTube üzerinden de paylaşan Skyrim Büyükanne lakaplı oyuncunun 1 milyonu aşkın abonesi de bulunuyor.

Skyrim Büyükanne de tüm oyun dünyası gibi yeni The Elder Scrolls oyunu için oldukça heyecanlı.

86 yasindaki skyrim buyukanneden bethesdaya davet olmeden evvel yeni oyunu oynamak istiyorum 1

2015 yılından bu yana, yani 79 yaşından beri Skyrim’in uçsuz bucaksız dünyasını arşınlayan Shirley Curry serinin yeni oyununu deneyimlemeyi iple çekiyor ve bunun için Bethesda’ya bir mesajı var.

“Ölmeden önce o oyunu oynamak istiyorum.”

86 yasindaki skyrim buyukanneden bethesdaya davet olmeden evvel yeni oyunu oynamak istiyorum 2 tPpiDNYP

Bir panelde kendisine Bethesda’nın en yetkili isimlerinden Todd Howard’a söylemek istediği bir şey olup olmadığı sorulduğunda Skyrim Büyükanne ‘bana harika bir oyun vermesini ve acele edip yeni oyunu bitirmesini istiyorum’ cümlelerini sarfetti. Curry ayrıca ölmeden önce oyunu mutlaka oynamak istediğini de dile getirdi.

Skyrim Büyükanne serinin yeni oyununda bir karakter olarak yer alacak.

86 yasindaki skyrim buyukanneden bethesdaya davet olmeden evvel yeni oyunu oynamak istiyorum 3 AcjGDypC

Oyuncuların, özellikle de The Elder Scrolls fanlarının sevgilisi olan Curry serinin merakla beklenen yeni oyununda bir NPC olarak ölümsüzleştirilecek. Curry yeni TES oyununda daha karanlık bir ton ve ürkütücü şeyler istediğini de dile getirmiş vaziyette.

Maalesef büyükannenin biraz daha beklemesi gerekecek.

86 yasindaki skyrim buyukanneden bethesdaya davet olmeden evvel yeni oyunu oynamak istiyorum 4 gvmSBqFs

Zira TES 6’nın hala geliştirme aşamasının erken safhalarında olduğu biliniyor. Ayrıca oyun duyurulmuş olsa da stüdyonun önünde henüz çıkış yapmamış olan Starfield projesi bulunuyor. Umarız Skyrim Büyükanne’nin sağlıklı ve uzun bir ömrü olur ve bu tatlı kadın serinin yeni oyununu da deneyimleyebilir.

Kaynak: https://onedio.com/haber/86-yasindaki-skyrim-buyukanne-den-bethesda-ya-cagri-olmeden-once-yeni-oyunu-oynamak-istiyorum-1076662

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu