Gündem

600 TL’lik kablosuz kulaklık 137 TL’ye satılıyor

Kablolu kulaklık dönemi artık yavaş yavaş sona eriyor. Son birkaç yıldır kablosuz kulaklıklara olan talep hızlı bir şekilde artıyor. Gerek kulak içi, gerekse de kulak üstü kulaklıklar yoğun bir şekilde kullanılmaya başlandığını görüyoruz. Elbette bu noktada bizler için önemli olan unsur bu teknoloji harikası cihazları kaç TL’ye satın alabileceğimiz.

Bazı telefon üreticileri, telefon kutusunda dahi kablosuz kulaklığa yer verir oldu. Bunun dışında telefon içeriğinde kulaklığa yer vermeyen üreticilerin sayısı da bir hayli fazla. Çok uygun fiyatlara kablosuz kulaklıklar edinmek mümkün. Hatta doğru zamanı beklediğinizde normalin çok altı fiyatlara da kablosuz kulaklıklar almanız mümkün oluyor.

Sizler için önereceğimiz ürün ise kulaklık sektöründeki önemli isimlerden biri olan True E6S modeli. Normal şartlarda bu modeli 150 TL’nin altına fiyatlara satın almanız çok da mümkün değil. Çünkü 150 TL altına bırakın kablosuz kulaklığı, kablolu kulaklık bulmanız bile hayli zor olabiliyor.

Şarj göstergesi mevcut

True E6S kablosuz kulaklık ile telefonunuzdan harika bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz. Bluetooth 5.0 özelliğiyle telefon ya da benzeri bir cihaza bağlanmadan da şarkılarınızı direkt olarak dinleyebilirsiniz. Şarj göstergeli Bluetooth kulaklık olan True E6S’le her an şarjınızı kontrol edebiliriniz.

600 TL’den 136 TL’ye düştü

Piyasada 600 TL olan bu kulaklığın fiyatı kısa süreliğine 136 TL’ye kadar düşmüş durumda. Eğer yeni bir kablosuz kulaklığa ihtiyacınız varsa bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz ürünün satın alma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/guncel/600-tllik-kablosuz-kulaklik-137-tlye-satiliyor-62e7a6177b93cd28fe01ddf9

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu