Gündem

5 Aralık Pazartesi Hava Durumu: Hava Nasıl Olacak? Yağmur Yağacak mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü güncel hava durumu raporunu yayınladı. Haftanın ilk gününde havanın nasıl olacağını merak ediyor. Hava sıcaklıklarında ani bir değişim yaşanmazken yurdun kuzey kesimlerine ise yağış uyarısı yapıldı. Peki bugün hava nasıl olacak? İşte 5 Aralık Pazartesi il il hava durumu.

Bugün (5 Aralık) Hava Nasıl Olacak?

5 aralik pazartesi hava durumu hava nasil olacak yagmur yagacak mi 0 HOAUdbAu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Kırklareli, Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa, Balıkesir, Düzce, Zonguldak ve Sinop çevreleri ile Kastamonu’nun kıyı kesimlerinin yağmur ve sağanak yağışlı, Kars ve Ardahan çevreleri ile Artvin’in iç kesimlerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde iç ve doğu kesimlerde yer yer pus ve sis bekleniyor.

5 Aralık Pazartesi Ankara Hava Durumu

5 aralik pazartesi hava durumu hava nasil olacak yagmur yagacak mi 1 t7fBQZZT

5 Aralık Pazartesi günü Ankara’da hava sabahın erken saatlerinde sisli, günün en düşük sıcaklığının 3 derece olması beklenirken en yüksek sıcaklığın ise 11 derece olacağı tahmin ediliyor.

5 Aralık Pazartesi İstanbul Hava Durumu

5 aralik pazartesi hava durumu hava nasil olacak yagmur yagacak mi 2

5 Aralık Pazartesi günü İstanbul’da hava kapalı, günün en düşük sıcaklığının 9 derece olması beklenirken en yüksek sıcaklığın ise 14 derece olacağı tahmin ediliyor.

5 Aralık Pazartesi İzmir Hava Durumu

5 aralik pazartesi hava durumu hava nasil olacak yagmur yagacak mi 3 ftRR2U6H

5 Aralık Pazartesi günü İzmir’de hava parçalı bulutlu, günün en düşük sıcaklığının 9 derece olması beklenirken en yüksek sıcaklığın 15 derece olacağı tahmin ediliyor.

Kaynak: https://onedio.com/haber/5-aralik-pazartesi-hava-durumu-hava-nasil-olacak-yagmur-yagacak-mi-1111915

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu