Donanım

39 TL’ye Powerbank! Bu fiyata bir daha gelmez!

En iyi güç bankalarından birini satın alırsanız, taşınabilir cihazlarınızı dışarıdayken çok daha uzun süre kullanabilirsiniz. Teknoloji her zaman daha iyi hale gelir, ancak cihazın pil ömrü sınırlı kalır.

Telefonunuzu, tabletinizi, dizüstü bilgisayarınızı veya akıllı saatinizi şarj etmek istiyorsanız, ne kadar kapasiteye ihtiyacınız olduğunu, ne kadar harcamak istediğinizi ve güç bankasının ne kadar ince veya taşınabilir olması gerektiğini düşünmeniz gerekir.

Telefonunuzu yalnızca arada bir şarj etmeyi planlıyorsanız, yüksek kapasiteli bir güç bankasına ihtiyacınız olmayacak, ancak dizüstü bilgisayarınızı veya Nintendo Switch’i şarj etmek istiyorsanız, daha üst düzey bir şeye ihtiyacınız olacak.

Günümüzdeki taşınabilir şarj cihazları, hafif, ince, yüksek kapasiteli ve hatta kablosuz olarak şarj olan veya güneş enerjisi kullananlar gibi birçok çeşide sahip.

Sayfamızın alt bölümündeki listemizde yer alan powerbank modelleri, cihazınızın pil ömrünü artırmaya yardımcı olur. Üstelik bunlar en ucuz powerbank modelleri. Öyle ki fiyatı 39,99 TL olan taşınabilir şarj cihazı dahi mevcut.

Pineng PN-922

Fiyat: 39,99 TL

Kapasite:
2500 mAh

Çıkış Adedi:
1 adet

Ağırlık:
66 g

El Feneri Özelliği:
Yok

Doluluk Göstergesi:
Var

Hızlı Şarj Çıkışı:
Yok

Hızlı Şarj Girişi:
Yok

1. Çıkış Bağlantı Tipi:
Standart USB (Type-A)

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/donanim/39-tlye-powerbank-bu-fiyata-bir-daha-gelmez-62f8b2119790c5570e0fcb9d

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu