30 Ağustos’a özel görsel şölen Yapıldı! (VR gözlük hediye Edildi)

1 dk


Cumhurbaşkanlığı Etkileşim Başkanlığı doğrulusunda 7 ilde açılan Dijital Gösterim Merkezleri 30 Ağustos’a dair içerikleri ziyaretçilerine deneyimletiyor. Adeta bir görsel şov niteliğinde olan bu içerikler izleyenlerin tüylerini diken diken ediyor. Şanlı tarihimizin kusursuz bir gösteriyle taçlandırıldığı bu merkez Hakkı Alkan doğrulusunda ziyaret edildi.

Yedi ilde tespit edilen bu merkezleri ziyaret eden herkese bir adet sanal gerçeklik gözlüğü armağan ediliyor. Sizler amacıyla bu gözlüklerden 12 adet aldık ve hepsini sizlere armağan edeceğiz.

30 Ağustos’ta Dijital Gösterim Merkezi rüzgarı!


Hakkı Alkan bu merkezlerin Çanakkale’deki alanına giderek deneyimlerini izleyenleriyle paylaştı. Sizler de Konya, Bursa, Çanakkale, Samsun, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da tespit edilen bu merkezleri bedava ziyaret edebilirsiniz. Ziyaretinizin sonucunda sizlere bir sanal gerçeklik gözlüğü armağan ediliyor. Dilerseniz Hakkı Alkan’ın ziyaretindeki deneyimleri izleyelim.

Sizler amacıyla 12 adet sanal gerçeklik gözlüğü aldığımızı ve armağan edeceğimizi belirtmiştik. Çekilişe katılabilmek amacıyla videoyu beğenmeli, kanala abone olmalı ve bayram kutlama mesajınızı videoya yorum olarak bırakmalısınız. Bir hafta sonra kazanan şahıs Hakkı Alkan’ın Instagram hesabı üzerinden canlı olarak açıklanacak.

3D materyalların ve ileri seviye ses efektlerinin kullanıldığı bu gösteri yaşattığı tecrübe ile tüyleri diken diken etti. Gösterinin en etkileyici kısımlarından biri 3D ses efekti ve 360 derece görüntü ile Büyük Taaruz’un anlatılmasıydı. Yaklaşık 900 metrekare alana kurulan dijital gösterim merkezi ortamında ziyaretçiler sosyal uzaklık kuralına uymak zorunda.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

77
9 Paylaşım, 77 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir