Gündem

3 Kızını Katletmişti… O Müezzin Estetik Yaptırıp ‘Kuma’ İstemiş

Trabzon’da 7 ay evvel çay bahçesine götürdüğü kızları Yaren (11), Hiranur (7) ve Elif Göktaş’ı (4) tabancayla vurup öldüren müezzin Emre Göktaş’ın eşinin üzerine kuma getirmek istediği, ‘Sen erkek doğuramayacaksın. Genç bir bayanla evleneyim. Sana da mesken işlerine de yardım eder; kardeş kardeş geçinirsiniz’ dediği ortaya çıktı.

3 kizini katletmisti o muezzin estetik yaptirip kuma istemis 0 gMpXgYDG

Göktaş, olay yerinde hata aleti silahla gözaltına alınarak ‘altsoydan akrabayı taammüden öldürmek’ cürmünden tutuklanmıştı.

Of Müftülüğü’nde müezzin olan Emre Göktaş 31 Ağustos 2021’de kızları Yaren, Hiranur ve Elif’i bir çay bahçesinde tabancayla başlarından vurarak öldürmüş akabinde da 112’yi arayıp kızlarını öldürdüğünü söylemişti.

Ceza davası başlamadan boşandı

3 kizini katletmisti o muezzin estetik yaptirip kuma istemis 1 SWqsvX9q

Mahkemedeki tabirinde kızlarının kendisine cephe aldığını öne sürerek, “Eşimle aramızdaki olaylar aklıma geldi. Kaos içindeydim, kendimi kaybettim. Olayın hala hayalden ibaret olduğunu düşünüyorum” diyen Emre Göktaş hakkında iddianame hazırlığı süreci sürerken eşi Sibel Göktaş da avukatı Selim Burak Özdemir aracılığıyla boşanma davası açtı. 

Evliliğinde yaşadığı sıkıntıları avukatı aracılığıyla dilekçeyle sunan Sibel Göktaş, bir an evvel boşanabilmek için nafaka ve tazminat da talep etmedi. 

Of Aile Mahkemesi’nde açılan davanın birinci celsesinde, evlilik birlikteliğinin temelinden sarsıldığına karar veren hâkim, çiftin boşanmasına hükmetti.

Estetik yaptırıp kuma teklifinde bulunmuş

3 kizini katletmisti o muezzin estetik yaptirip kuma istemis 2 XF2UDrm4

Aile mahkemesine sunulan, talep ve münasebetlerin yer aldığı avukat dilekçesinde Sibel Göktaş’ın evlilik müddeti zarfında eşi tarafından baskı ve tehdit altında kaldığı, ruhsal şiddet gördüğüne yer verildi. 

Dilekçede tutuklu Göktaş’ın eşine kuma teşebbüsünde bulunup, ‘Sen erkek doğuramayacaksın. Ya da sakat kalacaksın. Ben genç bir bayanla evleneyim. Onu nikâhlarım sana da mesken işlerinde yardım eder; kardeş kardeş geçinirsiniz’ dediği öğrenildi.

Dilekçede ayrıca kuma teklifi kabul edilmeyen, problemler yaşadığı eşi ve ailesine tehditlerde bulunduğu öne sürülen Emre Göktaş’ın 2 defa saç ektirip, burun estetiği yaptırdığı ve lüks harcamalarla çocukları ve aile masraflarıyla hiç ilgilenmediği de belirtildi.

Kaynak: https://onedio.com/haber/3-kizini-katletmisti-o-muezzin-estetik-yaptirip-kuma-istemis-1065265

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu