Oyun

269 TL bedelindeki Far Cry 6 fiyatsız oluyor!

Ubisoft, aksiyon serisinin en yeni oyunu Far Cry 6 için ilgi alımlı bir kampanya başlattı. Geliştirici tarafından gelen açıklamada,oyunun 4 Ağustos’tan 7 Ağustos’a kadar fiyatsız olarak oynanabileceği belirtildi. Ücretsiz Far Cry 6 tüm plaformlarda (PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S) test edilebilecek.

Far Cry 6, 4-7 Ağustos tarihlerinde fiyatsız oynanabilecek

Ubisoft, oyunun 4 Ağustos’ta erişime açılacağını söyledi, fakat oyuncular daha erken bir tarihte indirme bahtına sahip. Far Cry 6’yı Xbox hariç PS4, PS5 ve Ubisoft Connect/Epic Games Store aracılığıyla PC sahipleri çabucak indirebilir.

269 tl bedelindeki far cry 6 fiyatsiz oluyor 0 q7qe4LIA

Far Cry 6’nın deneme sürümü ayrıyeten tam paket olarak sunulacak. Yani Netflix dizisi Stranger Things’ten ilham alan fiyatsız misyon de dahil olmak üzere oyunun tüm DLC’lerine erişilebilecek. Ancak oyunun 7 Ağustos tarihinde erişime kapatılacağını, yani satın almazsanız ilerlemenin silineceğini hatırlatalım.

Ubisoft, bu kampanya kapsamında oyunculara Far Cry 6’yı yüzde 60’a varan indirimle satın alma fırsatı tanıyor. Ayrıyeten oyunu PS Store Yaz Ortası İndirimleri sayesinde PS4 ve PS5 için daha ucuza almak da mümkün.

Far Cry 6 fiyatının platformlara nazaran değişkenlik gösterdiğini belirtmek gerekiyor. Epic Games Store’da 269 TL, Xbox mağazasında 240 TL’den ve PS Store’da ise 227 TL’den sunuluyor. Fiyatların, 7 Ağustos’tan sonra indirime girmesi bekleniyor.

269 tl bedelindeki far cry 6 fiyatsiz oluyor 1 eVhLQhHz

Far Cry 6 tropik bir cennet olan Yara isimli adada geçiyor. Yara’nın diktatör başkanı Anton Castillo ve oğlu Diego, ülkelerini eski ihtişamına geri getirmek için uğraşıyor. Oyun, ana misyon ve yan misyonlarla birlikte 60 saat oynama müddeti sunuyor.

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: https://shiftdelete.net/269-tl-degerindeki-far-cry-6-ucretsiz-oluyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu