Kapat
Gündem 1.405 20

OPPO FİND X2 PRO ONAYLANDI; YEDEKTE 2K + 120HZ EKRAN VE 65W SUPERVOOC ŞARJ

Oppo, bugüne kadarki en başarılı dizilimlerden biri olan seriler dizisi için yeni bir akıllı telefon başlatmaya hazırlanıyor. Yeni bir bilgiye göre, bu yıl iki akıllı telefon olacak ve Oppo Find X2 ve Oppo Find X2 Pro Monikers taşıyacaklar. Her iki telefon da NBTC sertifikasyon web sitesinde kendi isimlerini teyit etti.

Sertifika görüntülerine göre, Oppo Find X2, Oppo CPH2020 model numarasını taşıyor. Karşı taraftaki Oppo Find X2 Pro, CPH2023 model numarasını taşır. Ne yazık ki, bu iki yakışıklı hakkında detaylar hala az. Ancak, Oppo Find X2 bir süredir manşetlerde dolaşıyor. Raporlar, el cihazının Qualcomm’un en yeni Snapdragon 865’i ile övüneceğini gösteriyor. Ayrıca, 3,168 x 1,440 çözünürlüğe sahip 6,5 inç ekranla piyasaya sürüldüğü söyleniyor. Bu piksel sayısı, 2K çözünürlüğe sahip pazarlardaki birkaç amiral gemisinden biri veya oranı dikkate alırsak 2K + ‘dan biri yapar.

Ekranda kullanılan teknoloji Samsung’un OLED’i olacak ve ayrıca 120Hz yenileme hızına sahip olacak. Bu bilgi şirketin başkan yardımcısı Brian Shen tarafından doğrulandı .

OPPO FİND X2 VE X2 PRO SERİSİ, 2K + 120HZ EKRAN VE 65W SUPERVOOC HIZLI ŞARJLA PİYASAYA SÜRÜLECEK

Yukarıdaki özellikler Oppo Find X2 için onaylandı, ancak bazılarının Pro varyantında da bulunacağına inanıyoruz. Buna 2K çözünürlüklü ekran ve Snapdragon 865 dahildir. Belki de büyük fark ekran boyutu ve kameralarda olacaktır. Ancak varsayımlar yapmadan önce daha fazla bilgi beklememiz gerekecek.

Her iki el cihazının Oppo’nun 65W SuperVOOC hızlı şarjına sahip olacağını belirtmek gerekir. Shen’e göre, 2K + 120Hz ekran teknolojisinin kullanımı şirketin 65 SuperVOOC teknolojisinden ayrılabilir. Bu ekranın çok fazla enerji talep ettiği sonucuna varabiliriz ve bu nedenle Oppo, her iki el cihazını da sadece birkaç dakika içinde el cihazlarını şarj edebilen hızlı şarj teknolojisiyle donatacak. Bununla birlikte, şirketin pil boyutlarını hayal kırıklığına uğratmayacağına da inanıyoruz.

Hala iki Bul X2 el cihazı hakkında daha fazla ayrıntı beklememiz gerekiyor. Her hafta ortaya çıkan sızıntıların sayısı göz önüne alındığında, bunun çok zaman alacağını düşünmüyoruz.

“OPPO FİND X2 PRO ONAYLANDI; YEDEKTE 2K + 120HZ EKRAN VE 65W SUPERVOOC ŞARJ” üzerine 20 yorum

 1. Yasemin dedi ki:

  memnunum vallaha

 2. Abdullah dedi ki:

  tebrikler

 3. Kübra dedi ki:

  Güzel yazı olmuş

 4. Abdullah dedi ki:

  memnunum vallaha

 5. Özlem dedi ki:

  Mrb sayfa ciddiyim iyi, twitter da paylaştım

 6. Fadime dedi ki:

  Selam paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

 7. Ayşe dedi ki:

  helal olsun

 8. Büşra dedi ki:

  bilgilendirici

 9. Süleyman dedi ki:

  teşekkürler

 10. Elif dedi ki:

  on numara makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir