Kapat
Samsung 1.369 22

Galaxy S20 Kamera Performansı İle Bizi Şaşırtacak!

Şimdi Şubat 2020’ye kadar Samsung’un yeni üst sınıf serisini resmen açıklayacağından eminiz. Şimdiye kadar Galaxy S11 olarak adlandırdık, ancak belki de Samsung Galaxy S20 olarak cihazları başlatarak bizi şaşırtacak.

One UI 2.0 için mevcut olan en son güncelleme XDA tarafından derinlemesine analiz edildi ve ilginç detaylar ortaya çıktı. Şimdi, Güney Koreli üreticinin gelecek cihazlarının bazı özelliklerini biliyoruz. İlk yarı yenilik, cihazların adı ile ilgilidir, büyük olasılıkla piyasaya Galaxy S20 olarak ulaşacaklar. 

Fotoğraf sektörüne adanmış bir sonraki özellikler açısından keşfedilenlere geliyor . Şimdi, yeni Galaxy S20’den beklememiz gereken özelliklerin bir listesine sahibiz.

GALAXY S20 KAMERANIN YENİ ÖZELLİKLERİ

  • Directors View : Aynı kayıtta farklı lensler kullanma imkanı sunan video kayıt modu.
  • Tek Çekim Fotoğraf : özellikle fotoğraf konusunda uzman olmayanlar için çekim modu. “Doğru zamanda” çekim yapma imkanı sunar. Yapay zeka özellikle çekim için uygun bir gülümseme veya poz tespit ettiğinde otomatik olarak fotoğraf çeker. Bu işlevsellik, Google tarafından Pikselleri için geliştirilen Photobooth moduna çok benzer durumda.
  • Pro Video : Galaxy S20 sahiplerine pozlamayı elle yönetme olanağı sunan video kayıt modu. Video kaydederken bile ISO’ya ek olarak.
  • Bokeh efektleri : Bunlar, çekimlerin gerçek zamanlı bulanıklığı için ek efektlerdir. Bu işlevsellik zaten Galaxy S10’da mevcut ve bir sonraki Galaxy S20, Artify, Mono, Yan Işık ve Vintage adlı yeni bokeh filtrelerine sahip olacak.

Yeni çıkan güncellemelerin sökülmesi, yeni Galaxy Fold 2’yi destekleyecek şarj modu hakkında yeni ayrıntılar keşfetmemizi de sağladı. Galaxy S20 ile birlikte gelecek olan ikinci Samsung fold. Maksimum 45W ile hızlı şarjı destekleyecek.

“Galaxy S20 Kamera Performansı İle Bizi Şaşırtacak!” üzerine 22 yorum

  1. Süleyman dedi ki:

    iyiymiş

  2. Sultan dedi ki:

    tebrikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir