Kapat
Huawei 522 6

ABD Yasağına Rağmen, Huawei Dünya Sırlamasında Birinciliğe Yakın!

Amerika yasağına rağmen, Huawei, akıllı telefon satışlarında küresel sıralamada ilerleme kaydetmeye devam ediyor. Çin’deki grup, özellikle Çin’deki güçlü büyüme nedeniyle özellikle Samsung’a yaklaşıyor.

Yılın başından beri tahminler Huawei için iyi görünmüyor. 2020 yılına kadar akıllı telefonlarda dünyanın bir numaralı olma arzusu olan Çinli üretici, Amerikan yasağı ile büyük bir aksamaya maruz kaldı.

Aslında, Çin devinin mayıs ayının ortasından bu yana yaşadığı kriz, yalnızca görünüşte büyük bir ilerlemeyi yavaşlatıyor gibi görünüyor. Nitekim, Huawei Apple’ı geçerek podyumda ikinci sıraya çıkmayı başarırken, Çin grubu 2019’da ilerlemesini sürdürüyor. akıllı telefon üreticisi, Samsung.

HUAWEİ: SAMSUNG İLE PAZAR PAYININ SADECE% 3,6’LIK BİR AÇIĞI

Huawei, 2019 yılında% 17.7 pazar payıyla 251 milyon akıllı telefonu pazarlamayı başardı. 2018’deki% 14,4’lük pazar payına kıyasla büyük bir artış. Bunun aksine, Samsung% 21,3’lük pazar payı için 323 milyonu pazarladı. Son olarak, Apple 2019’da yalnızca% 13,6 pazar payıyla 193 milyon iPhone pazarladı.

Huawei Mayıs ayından bu yana Amerikan yasağı kararından muzdarip olabilir. Çin grubunun ülkesinde önemli ölçüde güçlendiği söylenebilir. Çin’de, Huawei 2018’in üçüncü çeyreğinde pazar payının% 23’ünden geçti. 2019’da aynı dönemde% 40’a yükseldi. Özellikle, öngörülebilir bir ülkeyle yüzleşmek için ülkede patlayan bir pazarlama bütçesiyle açıklanan artış Avrupa’da yavaşlama.

Eğer Huawei’nin tutkusu 2020’de akıllı telefonlarda dünya bir numara olmaksa, grup nihayet beklentilerini gözden geçirdi. Ama yine de liderliği ele almayı planlıyor ama daha uzun vadede. Yani ne düşünüyorsun? Bize düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kutusuna yazın.

“ABD Yasağına Rağmen, Huawei Dünya Sırlamasında Birinciliğe Yakın!” üzerine 6 yorum

 1. Murat dedi ki:

  teşekkürler

 2. Osman dedi ki:

  Selam sayfa inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

 3. Hatice dedi ki:

  Merhaba paylaşım inanki güzel, teraziye tıkladım

 4. Şerife dedi ki:

  on numara makale

 5. Havva dedi ki:

  bilgilendirici

 6. Murat dedi ki:

  Selamın aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir