Kapat
Genel 543 1

WhatsApp Çağrı Bekletme Özelliğini Başlattı

WhatsApp, kullanımı kolay “arama bekletme” özelliği ile Google Play’de Android kullanıcıları amacıyla kararlı bir güncelleme başlattı. Daha önce, WhatsApp’ın Android programında aynı anda iki davetiyeyı işlemenin bir yolu yoktu. İkinci davetiye geldiği zaman otomatik olarak kesilmekteydi. WhatsApp bu husus ile ilgili bir özelliği meydana çıkardı, geride bıraktığımız ay iOS kullanıcıları amacıyla aktif etsede, Android programı amacıyla saatinde ulaşamadı.

Zaten bildiğiniz gibi, arama bekletme özelliği kullanıcıların Aralıklı bir aramayı bilmelerini sağlar. Bunun WhatsApp Android kullanıcıları amacıyla ne manaya geldiği, devam eden bir arama arasında diğer biri doğrulusunda arama yapıp yapmadığını bilmeleridir. Otomatik olarak bağlantıyı kesmek yerine, şimdi WhatsApp’iniz bir ikaz gösterecek ve “Sonlandır”, “Kabul Et” ya da “Reddet” ’seçeneği ile ikinci davetiyeya geçecektir.

İlk olarak NDTV Gadgets360 doğrulusunda bildirildiği gibi davetiye bekletme özelliği, WhatsApp sürüm 2.19.352’de ve WhatsApp Beta sürüm 2.19.357 ve sürüm 2.19.358’de mevcuttur. WhatsApp güncellemesinin her iki sürümü de Google Play mağazasında mevcuttur.

“WhatsApp Çağrı Bekletme Özelliğini Başlattı” üzerine 1 yorum

  1. Yasemin dedi ki:

    Güzel yazı olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir