Kapat
Genel 495 15

Lenovo, 12 Aralık’ta İlk Qualcomm Snapdragon 865 Donanımlı Telefonunu Açıklayacak

Lenovo, 2020’de Qualcomm Snapdragon 865 donanımlı bir cihazı piyasaya süreceğini açıklayan büyük şirketler grubuna henüz katıldı; Ancak telefon üreticisi orada durmadı. Lenovo’nun başkan yardımcısı ve mobil bölüm başkanı Chang Cheng, gerçekten de Çin sosyal Weibo ile ilgili oldukça ilginç bir tanıtım yaptı.

LENOVO, 12 ARALIK’TA İLK QUALCOMM SNAPDRAGON 865 DONANIMLI TELEFONUNU AÇIKLAYACAK

Yukarıdaki ekran görüntüsünde görebileceğimiz gibi, Chang Cheng, 12 Aralık’ta Qualcomm Snapdragon 865’i donatan bir Lenovo telefonunu önerdiği anlaşılıyor; “12 Aralık 865’te ilk satış, ücretsiz hediye” sözlerini aktardı. Bu arada, paylaşılan görüntüde “2019 Lenovo Yıl Sonu Sınavı” başlıklı bir belge, bir tablo ve ardından “8, 6, 5” sayıları ve ardından boş bir satır görüyoruz.

Bu nedenle, Lenovo’nun Başkan Yardımcısı, 12 Aralık’ta gerçekleşecek bir açılış etkinliğini açıkça işaret ediyor. 

Qualcomm Snapdragon 865 Lenovo ilk telefon

Hepimizin bildiği gibi, Lenovo büyük bir duyuru için yeni değil. Telefon üreticisi geçen yıl aynı şeyi  Lenovo Z5 Pro GT 855 Sürümü’nü başlattıklarında da yaptı – evet, tam adı – o zamanlar yeni çıkan Qualcomm Snapdragon 855’i yayınlayan isim. Bu akıllı telefon bir ay sonra satışa çıktı. .

Böylece, bir kez daha Lenovo en son amiral gemisi yonga setine sahip bir cihazı getiren ilk marka olacak. Akıllı telefon ayrıca 5G hücresel ağlar için destek sunacak. Şirket, 4G telefonu artık serbest bırakmayacağını açıkladı. en azından üst seviye segmentte.

Lenovo Z5 Pro GT 855 Sürümü

“Lenovo, 12 Aralık’ta İlk Qualcomm Snapdragon 865 Donanımlı Telefonunu Açıklayacak” üzerine 15 yorum

 1. Yusuf dedi ki:

  bilgilendirici

 2. Hatice dedi ki:

  iyiymiş

 3. Süleyman dedi ki:

  Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran edici, şukuladım

 4. Büşra dedi ki:

  memnunum vallaha

 5. Merve dedi ki:

  memnunum vallaha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir