Kapat
Oyun 588 5

İki kişi aynı anda konsoldan PUBG oynayabilecek

Dünyanın en tanınmış çok oyunculu oyunlarından biri olan PUBG, konsollarda da çoğu şahıs doğrulusunda sık sık oynanıyor. Ortaya çıkan son haberlere göre oyun konsollarındaki PUBG tecrübesi biraz daha geliştirilecek ve çapraz konsol üzerinden iki şahıs oyun oynayabilecek. İşte PUBG konsol güncellemesi ile ilgili ilk detaylar!

PUBG konsol oyuncuları bundan sonra iki şahıs oynayabilecek
PUBG konsol oyuncuları amacıyla sevindiren bir haber meydana çıktı. Yeni güncelleme ile beraber PS4 ve Xbox One sahipleri çapraz oynatma ile karşılıklı oynayabilecek. Sonuç olarak çoklu oyuncu ile daha çok keyfi çıkan Battle Royale oyununda konsol keyfi daha da artacak. Bu farklılık ile beraber aynı PlayStation ve Xbox platformunda, iki şahıs beraber aynı PUBG oyununda oynayabilecek.

PUBG geliştiricileri doğrulusunda oluşturulan açıklama ile beraber meydana çıkarılan bu detayların kısa bir vakit ortamında daha da detaylandırılması bekleniyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds 4. Sezonu ile beraber bu özelliklerin de kullananlara sunulması beklentiler arasında yer alıyor. 4. sezon ise 27 Ağustos’ta başlatılacak.

“İki kişi aynı anda konsoldan PUBG oynayabilecek” üzerine 5 yorum

 1. Büşra dedi ki:

  Güzel yazı olmuş

 2. Yusuf dedi ki:

  memnunum vallaha

 3. Yusuf dedi ki:

  Güzel yazı olmuş

 4. Zeynep dedi ki:

  bilgilendirici

 5. Kübra dedi ki:

  helal olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir