Kapat
Sosyal Medya 239 5

Fenerbahçe, LinkedIn üzerinden iş ilanı verdi

Fenerbahçe LinkedIn üzerinden yeni antrenör arıyor

Fanerbahçe, Davia Badia’nın ayrılmasının ardından yeni bir antrenör arayışına başladı. Bunun için de LinkedIn’i seçti. Sözcü’de yer alan habere göre, Fenerbahçe’nin spor yöneticilerinden Damien ComolliLinkedin’de yeni antrenör arayışı ile ilgili bir ilan paylaştı.

Ayrıca kariyer odaklı en bilindik sosyal medya platformu Linkedin’in içerisindeki iş ilanı oluşturma kısmından da Fenerbahçe’nin resmi profilinden de yeni bir ilan açılmış. Genellikle sık karşılaşılmayan bu durum sosyal medya platformlarının da kariyer hayatımızın oldukça içine girdiğinin en büyük göstergesi olarak karşımıza çıktı.

İngilizce olarak paylaşılan ilandaki aranan özelliklerde UEFA Pro Lisansı (tercih sebebi) ya da akademi yönetici lisansı, profesyonel futbolda üst seviye tecrübe, benzer görevde deneyim ve akıcı İngilizce ile birlikte Türkçe de konuşabilmek maddeleri dikkat çekiyor.LinkedIn platformunun da kariyer noktasında önemli bir yere sahip olduğunu gözler önüne seren gelişme, aslında iş bulma süreçleri hakkında da oldukça umut verici.

Çağrı Çakır {Çağrı Çakır}

“Fenerbahçe, LinkedIn üzerinden iş ilanı verdi” üzerine 5 yorum

 1. Büşra dedi ki:

  Mrb paylaşım ciddiyim dikkat çekici, saolun

 2. Emine dedi ki:

  Merhaba paylaşımın vallaha çok güzel, saolun

 3. Süleyman dedi ki:

  Güzel yazı olmuş

 4. Hüseyin dedi ki:

  tebrikler

 5. Zeliha dedi ki:

  helal olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir