Kapat
Tinder benzeri uygulamalar
Sosyal Medya 333 1

Tinder benzeri uygulamalar

Günümüzde en popüler arkadaşlık uygulamalarından Tinder, belli başlı dönemlerde bunaltabiliyor. Özellikle birçok özelliğin paralı olmasıyla birlikte ücretsiz kullanımda birçok özelliğinizi sınırlayabiliyor. Eğer bu sebepten dolayı Tinder gibi uygulamalar arıyorsanız listemiz tam size göre. Tinder benzeri uygulamalar listesinde kendinize uygun yeni bir uygulama bulabilirsiniz.

Tinder nedir?

Tinder iOS ve Android platformu için geliştirilen bir arkadaşlık uygulaması olarak kullanıcılara sunuldu. Facebook altyapısını kullanarak üye olduğunuz sistem de istediğiniz mesafedeki kullanıcıları görüntüleyebiliyor ve iletişime geçebiliyorsunuz. Fakat iletişime geçebilmek için iki tarafın da eşleşmesi gerekiyor.

Tinder benzeri uygulamalar!

1. happn

Tinder gibi uygulamalar listemize ilk olarak happn ile başlayalım.

Tinder‘ın ardından gelen en popüler arkadaşlık uygulamalarından happn aslında Tinder benzeri bir mantıkla çalışıyor. Konumunuzu ve tanışmak istediğiniz insanlar ile aranızdaki mesafeyi ayarlıyorsunuz. Ardından karşınıza çıkan kişilerin fotoğraflarını beğeniyorsunuz. Eğer iki kullanıcı birbirlerinin fotoğraflarını beğenerek eşleşirse uygulamanın mesaj kutusu üzerinden iletişime geçiyorsunuz.

:: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ftw_and_co.happn

:: https://apps.apple.com/tr/app/happn-tanışma-uygulaması/id489185828?l=tr

Çağrı Çakır {Çağrı Çakır}

“Tinder benzeri uygulamalar” üzerine 1 yorum

  1. Hanife dedi ki:

    Selam siten valla iyi, face de paylaştım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir