Kapat
Asus 628 16

Asus ROG Phone 2, Ne zaman çıkacak?

Akıllı telefon kullanıcılarının gün geçtikçe artması, oyun geliştiricilerinin de mobil platformlara yönlenmesine neden oluyor.  Günümüzde mobil oyunların bir hayli artan popülerliği de akıllı telefon üreticilerinin, oyun sektörü üzerinde yoğunlaşmasını sağlıyor.

Asus‘un, geçtiğimiz yıl tanıttığı ilk oyun telefonu ROG Phone, oyun dünyasında ilgiyle karşılanmıştı. Şirket, şimdilerde ise bu telefonun ikincisi üzerinde çalışmalar yürütüyor.

ROG PHONE 2, 23 TEMMUZ’DA GELİYOR

Asus‘un ‘Republic of Gamers’ (Oyuncular Cumhuriyeti) adı altında yarattığı bir marka olan ROG, geçtiğimiz yılın sonuna doğru ilk ürününü ROG Phone ile vermişti. Şirket şimdi ise bu telefonun ikincisini, daha erken bir tarihte açıklamaya hazırlanıyor. Asus, 23 Temmuz’da Çin’de düzenleyeceği tanıtım etkinliğinde merakla beklenen oyuncu telefonu ROG Phone 2’yi resmen tanıtacak.

ÜNLÜ OYUN ŞİRKETİ TENCENT İLE ORTAKLIK

Günümüzde en popüler oyunlardan biri olan PUBG de dahil olmak üzere birçok popüler mobil oyuna sahip Çinli şirket Tencent ile ortaklık kuracağı iddia edilen Asus,  böylelikle daha fazla oyunsevere ulaşmayı hedefliyor.

120HZ EKRAN YENİLEME

120Hz ekran yenileme hızına sahip olacak Asus ROG Phone 2‘nin tahmin edilen satış fiyatı ise 640 dolar civarında olacak.

Oğuzhan Kocatepeli {Oğuzhan}

Teknoloji Gündemini Yakından Takip Eden,İçinizden Biri. :)

“Asus ROG Phone 2, Ne zaman çıkacak?” üzerine 16 yorum

 1. Hanife dedi ki:

  tebrikler

 2. Fatih dedi ki:

  memnunum vallaha

 3. Hülya dedi ki:

  teşekkürler

 4. Merve dedi ki:

  Merhaba herkese web siteniz inanki iyi, teraziye tıkladım

 5. Murat dedi ki:

  iyiymiş

 6. Hüseyin dedi ki:

  iyiymiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir