Kapat
Huawei 74 10

Huawei’den bulut uygulamalarının gelişimine destek veriyor.

Huawei’den yapılan açıklamaya göre, dünyanın önde gelen Ar-Ge merkezleri arasında yer alan Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi, bulut bilişim özelindeki projelerin teşvik edilmesi ve geleceğe taşınması amacıyla “Huawei Idea Cloud” yarışmasını hayata geçirdi.

Üniversite öğrencilerinden profesyonellere kadar tüm ekosisteme açık olan yarışma platformu, geleceğin bulut yazılım ve uygulamalarının gelişimine destek olmayı amaçlıyor.

Türkiye’de bilişim ve iletişim teknolojilerinin gelişimini teşvik eden bir yarışma olarak öne çıkan Huawei Idea Cloud, genç katılımcılardan serbest geliştiricilere ve sektör profesyonellerine kadar uzanan geniş bir kitleyi, yenilikçi bulut bilişim fikirleri ve uygulamaları geliştirmeye davet ediyor. 

Dereceye giren projeler ödüllendirilecek 

Yarışmaya birden fazla proje ile de başvuru yapılabiliyor. Yarışmacılar, sunum içeriklerinin yanı sıra projeleri kapsamında hazırladıkları kod ve modellemeleri de sunabilecekler.

7 Temmuz’a kadar başvurulabilecek olan yarışmanın finalistleri ise 14 Temmuz’da belli olacak. Finalistler 15-21 Temmuz’da proje içeriklerini paylaşabilecek. Kazanan projeler ise 27 Temmuz’da gerçekleştirilecek ödül töreni ile duyurulacak.

Yarışma sonunda birinci olan proje Huawei P30 Pro, ikinci olan proje Huawei P30, üçüncü olan proje ise Huawei Watch GT ile ödüllendirilecek.

“Huawei’den bulut uygulamalarının gelişimine destek veriyor.” üzerine 10 yorum

 1. Sultan dedi ki:

  on numara makale

 2. Mehmet dedi ki:

  tebrikler

 3. Ayşe dedi ki:

  memnunum vallaha

 4. Ibrahim dedi ki:

  on numara makale

 5. Murat dedi ki:

  tebrikler

 6. Ramazan dedi ki:

  memnunum vallaha

 7. Havva dedi ki:

  Merhaba herkese paylaşım gerçekten güzel, tebrikler

 8. Yasemin dedi ki:

  tebrikler

 9. Zeynep dedi ki:

  Selam herkese web siten inan ki çok iyi, teraziye tıkladım

 10. Esra dedi ki:

  Güzel yazı olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir