Kapat
Xiaomi 239 6

Xiaomi Mi Smart Band 4 Özellikleri

Xiaomi Mi Smart Band 4 özellikleri

Mi Band 3 ile Mi Smart Band 4 arasındaki en büyük fark, renkli ekrana geçiş. Mi Band 3 modelinde siyah – beyaz bir OLED ekrana yer verilirken, yeni akıllı bilekliğin ekranı renkli. Bu sayede daha fazla özelleştirme imkanı sunuluyor.

0.95 inç büyüklüğündeki AMOLED ekran, 240×120 piksel çözünürlük sunuyor. Bu ekran üzerinde uygulama bildirimleri, SMS’ler ve hatta WhatsApp mesajları bile görüntülenebiliyor. Aynı zamanda telefonun müzik çaları kontrol edilebiliyor.

Kalp atış hızı sensörü, adım sayma ve uyku izleme gibi özelliklerin yer aldığı Mi Smart Band 4 bu sayede kullanıcının sağlık durumunu sürekli takip ederken, aynı zamanda uyku gibi konularda yaşam kalitesini artıracak tavsiyeler sunabiliyor.

Akıllı telefonlar ile Bluetooth üzerinden eşleşen bileklik, altı eksenli bir sensör ile donatıldı. Bu sayede koşma, bisiklete binme ve hatta yüzme gibi aktiviteler kolayca algılanabiliyor.

Mi Band 3’e kıyasla biraz daha büyük olan ve şarj pimleri arka tarafa alınan yeni bileklik, bir önceki model ile benzer şekilde 50 metreye kadar suya dayanıklı. 135 mAh kapasiteli batarya sayesinde 20 güne kadar pil süresi sunulabiliyor.

Oğuzhan Kocatepeli {Oğuzhan}

Teknoloji Gündemini Yakından Takip Eden,İçinizden Biri. :)

“Xiaomi Mi Smart Band 4 Özellikleri” üzerine 6 yorum

 1. Zeliha dedi ki:

  teşekkürler

 2. Şerife dedi ki:

  iyiymiş

 3. Ali dedi ki:

  Merhaba herkese bu web sitesi vallaha iyi, şukuladım

 4. Ömer dedi ki:

  Merhaba herkese bu web sitesi inanki hayran edici, facebookta paylaştım

 5. Zeliha dedi ki:

  on numara makale

 6. Yusuf dedi ki:

  memnunum vallaha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir