Kapat
iPhone 427 20

iOS 13 İLE GELECEK YENİLİKLER

 • Apple Haritalar uygulamasında ev ve iş yeri gibi sık bulunulan konumlar daha kolay ayarlanabilecek; bu sayede istenilen lokasyona ulaşmak çok daha kolay olacak. Diğer yandan Mail uygulamasına gelecek yeni bir özellik sayesinde istenmeyen e-postaların önüne tamamen geçecek engelleme özelliği ile birlikte e-postaların daha kolay ayrıştırılması adına yeni bir klasörleme sistemi kullanıcılarla paylaşılacak.
 • iPhone’umu Bul ve Arkadaş Bul uygulamalarını tek çatı altında toplayacak olan iOS 13’te kullanıcılar bütün cihazlarını tek panelden kontrol etme imkanına kavuşacak.
 • Mesajlar uygulamasında da bir dizi değişiklik yapacak olan iOS 13’ün yüklenmesiyle WhatsApp’a benzer bir uygulamaya dönüşüyor. Kullanıcılar kendi profil fotoğraflarını seçebileceği gibi kullanıcı adı da belirleme şansına sahip. Hatta bu bilgileri kimlerin göreceği dahi belirlenebilecek. 
 • Gece Modu’nun yine iOS 13 ile birlikte aktif hale gelmesi beklenirken, telefonlar bu modda daha az bataryadan güç harcayacak; daha az göz yoracak. Bu modun saate duyarlı olacağı düşünülürken, kullanıcılar manuel olarak da gece moduna geçiş yapabilecek.
 • iOS 13’ün planlanan tarihte bir değişiklik olmadığı taktirde en geç Ekim ayı içinde kullanıcıların cihazlarına sunulması bekleniyor

“iOS 13 İLE GELECEK YENİLİKLER” üzerine 20 yorum

 1. Mahmut dedi ki:

  iyiymiş

 2. Ahmet dedi ki:

  Merhabalar paylaşım harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

 3. Büşra dedi ki:

  Güzel yazı olmuş

 4. Hanife dedi ki:

  bilgilendirici

 5. Hülya dedi ki:

  Selamın aleyküm web siteniz inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

 6. Zeynep dedi ki:

  Merhaba herkese siten harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

 7. Ahmet dedi ki:

  Selam siteniz vallaha hayran bıraktı, şukuladım

 8. Zeynep dedi ki:

  on numara makale

 9. Zehra dedi ki:

  tebrikler

 10. Yusuf dedi ki:

  teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir