Kapat
Reklam Alanı
iPhone 52 10

iPhone 11 geliyor!

Henüz kesinleşmese de, Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı iPhone’larda Night Sight adında yeni bir özellikle geleceği konuşuluyor. Bu özel mod, aslında telefonlarda ilk kez kullanılmıyor. Google Pixel telefonlarda bulunan bu özellik sayesinde yapay zeka, karanlık fotoğrafları düzenliyor ve ortaya çok daha iyi ve ışık almış görüntüler çıkıyordu. iPhone 11’deki bu özel modun da gece çekimlerinde çok da başarılı sonuçlar elde edemeyen iPhone’ların ‘kaderini’ değiştireceği düşünülüyor.

Apple’ın yeni iPhone’larda özellikle de kamera tarafında pek çok yenilik yapacağı sanılırken, şirkete yakın kaynaklardan Max Weinbach’in iddiasına göre gece modu otomatik açılacak. Düşük ışık tespit ettiği anda iPhone’lar bu özel modu kullanacak. Yani bu modun kullanımı kullanıcıya manuel olarak bırakılmayacak.

Bu noktada akıllara daha önemli bir soru geliyor: Night Sight modu mevcut iPhone’lara da gelir mi? iPhone XS, iPhone XS Max ve hatta iPhone XR’da bu modu kullanabilecek miyiz? Bu soruların yanıtları henüz yok; ancak mod olarak gelecek bir özelliğin mevcut iPhone modellerine gelme ihtimali elbette var.

“iPhone 11 geliyor!” üzerine 10 yorum

 1. Zeliha dedi ki:

  Selamın aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

 2. Fadime dedi ki:

  memnunum vallaha

 3. Salih dedi ki:

  iyiymiş

 4. Ramazan dedi ki:

  bilgilendirici

 5. İsmail dedi ki:

  on numara makale

 6. Fatih dedi ki:

  iyiymiş

 7. Yasemin dedi ki:

  Selam herkese web siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım

 8. Abdullah dedi ki:

  Selam sayfanız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

 9. Ahmet dedi ki:

  teşekkürler

 10. Hanife dedi ki:

  tebrikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir