Gündem

2 Yıl Evvel Covid-19 Önlemleri Nedeniyle Tahliye Edildi: 38 Yılda 3 Eşini Öldürdü

Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde 2 yıl önce Covid-19 tedbirleri nedeniyle tahliye edilen 58 yaşındaki Necati Akpınar, dini nikahla birlikte yaşamaya başladığı 48 yaşındaki Mutlu Menekşe’yi öldürdüğü suçlamasıyla tutuklandı. Akpınar’ın ilk eşini 38 yıl önce, 2’nci eşini 19 yıl önce öldürdüğü ortaya çıktı.

3 aydır Mutlu Menekşe ile dini nikahlı olarak birlikte yaşadığı öğrenildi

2 yil evvel covid 19 onlemleri nedeniyle tahliye edildi 38 yilda 3 esini oldurdu 0 L9VWDHMi

Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde dini nikahlı eşini öldürdükten sonra metruk bir binanın girişine gömdüğü öne sürülen Necati Akpınar tutuklandı. Necati Akpınar’ın daha önceki iki eşini de öldürdüğü ortaya çıktı. Necati Akpınar’ın 2 yıl önce Covid-19 tedbirlerinde cezaevinden tahliye edildiği ve yaklaşık 3 aydır Mutlu Menekşe ile dini nikahlı olarak birlikte yaşadığı öğrenildi.

Kuyuya gömdüğünü itiraf etmesinin ardından olay yerinde yapılan çalışmada kadının cesedi bulundu

2 yil evvel covid 19 onlemleri nedeniyle tahliye edildi 38 yilda 3 esini oldurdu 1 HUPPkSQS

Necati Akpınar’ın Mutlu Menekşe’yi 30 Aralık günü saat 15.00 sıralarında yaşadıkları kaçak binada öldürdükten sonra evlerinin yakınındaki kendilerine ait olan ve daha önceki eşlerini öldürdüğü metruk binanın tuvaletinin yanına kazdığı kuyuya gömdüğünü itiraf etmesinin ardından olay yerinde yapılan çalışmada talihsiz kadının cesedi bulundu. 

Başında darp izi bulunan Mutlu Menekşe’nin cesedinin kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumuna gönderildiği öğrenildi. Necati Akpınar’ın Mutlu Menekşe’yi beton direk taşımak için kullanılan el arabasıyla 30 Aralık akşamı saat 22.00 sıralarında etrafta kimse olmadığı sırada taşıyarak kazdığı çukura gömdüğü tespit edildi. Çukurun hemen yanında şahsın ceset kokmasın diye getirdiği kireç torbaları ve cesedi taşıdığı el arabası bulunurken, Mutlu Menekşe’nin ölmeden önce yıkayarak evlerinin bahçesine astığı çamaşırların ise hala askıda olduğu görüldü.

İlk eşi Emine Akpınar’ı 1983 yılında, ikinci eşi Fatma Akpınar’ı da 2003 yılında öldürdüğü ortaya çıktı.

2 yil evvel covid 19 onlemleri nedeniyle tahliye edildi 38 yilda 3 esini oldurdu 2 WEMAV3zf

Necati Akpınar’ın ilk eşi Emine Akpınar’ı 1983 yılında, ikinci eşi Fatma Akpınar’ı da 2003 yılında öldürdüğü ortaya çıktı. Necati Akpınar’ın ayrıca sosyal medya hesabından sürekli sekreter ilanı verdiği ve 2 yıl gibi kısa bir sürede evine 20’ye yakın kadın aldığı ve hepsinin gördükleri şiddetten kaçtığı öğrenildi.

Kaynak: https://onedio.com/haber/2-yil-once-covid-19-tedbirleri-nedeniyle-tahliye-edildi-38-yilda-3-esini-oldurdu-1118200

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu