Gündem

19 Nisan Salı İstanbul’da Hangi İlçelerde Su Kesintisi Olacak? İstanbul’da Sular Ne Vakit Gelecek?

İstanbullular sabah erken saatlerden itibaren yaşadıkları ilçelerde su kesintisi olacak mı sorusuna karşılık arıyor. Yapılan planlı bakım çalışmaları yada oluşan su kesintileri bilhassa günü konutta geçiren vatandaşlar için sıkıntı durumlar oluşturabiliyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon Yönetimi (İSKİ) hangi ilçelerde su kesintisi olduğunu ve oluşan su kesintilerinin ne vakit son bulacağını İstanbul’da yaşayan vatandaşlar ile paylaşıyor. Pekala 19 Nisan Salı İstanbul’un hangi ilçelerine su kesintisi yaşanacak? İstanbul’da sular ne vakit gelecek? İşte ayrıntılar…

19 nisan sali istanbulda hangi ilcelerde su kesintisi olacak istanbulda sular ne vakit gelecek 0 dAKmZMK3

Her gün İstanbul Su ve Kanalizasyon Yönetimi (İSKİ) bakım ve arıza çalışmaları nedeniyle oluşacak su kesintilerini vatandaşlar ile paylaşıyor. İstanbullular 19 Nisan’da hangi ilçelerde su kesintisi yaşanacağını araştırmaya başladı. Pekala 19 Nisan su kesintisi olan ilçeler hangileri? Hangi ilçede su ne vakit gelecek?

19 Nisan Salı İSKİ Su Kesintisi Listesi

19 nisan sali istanbulda hangi ilcelerde su kesintisi olacak istanbulda sular ne vakit gelecek 1 r7OLqdUI

İlçe : BaşakşehirEtkilenen Mahalleler : Güvercintepe Mah,Altınşehir MahArıza Sebebi : 100 Mm Çaplı Şebeke Çizgisi ArızasıBaşlama Tarihi : 19.04.2022 10:50Bitiş Tarihi : Çalışmanın iddiası olarak 19.4.2022 tarihinde saat 15:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

İlçe : MaltepeEtkilenen Mahalleler : Yalı MahArıza Sebebi : 100 Mm Çaplı Şebeke Çizgisi ArızasıBaşlama Tarihi : 19.04.2022 13:18Bitiş Tarihi : Çalışmanın iddiası olarak 19.4.2022 tarihinde saat 15:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

İSKİ ŞİMDİKİ ARIZA KESİNTİ SAYFASI

Kaynak: https://onedio.com/haber/19-nisan-sali-istanbul-da-hangi-ilcelerde-su-kesintisi-olacak-istanbul-da-sular-ne-zaman-gelecek-1062324

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu