Gündem

19 Mayıs’ta Okullar Tatil mi? 18 Mayıs’ta Yarım Gün Tatil Olacak mı?

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na sayılı günler kala pek çok öğrenci ve çalışan 19 Mayıs’ta tatil olacak mı? sorusuna cevap aramaya başladı. Dini ve ulusal bayramlarda resmi tatil olurken bu yıl Perşembe gününe denk gelen 19 Mayıs’ta ve 18 Mayıs’ta yarım gün olacak formda tatil olup olmadığı gündemdeki bahislerin ortasında. Pekala 19 Mayıs’ta tatil olacak mı? 18 Mayıs yarım gün tatil mi? İşte ayrıntılar…

19 mayista okullar tatil mi 18 mayista yarim gun tatil olacak mi 0 ZStPDN4I

Her yıl ulusal bayram olarak kutlanılan Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Atatürk’ün Samsun’a gelmesi ve “Kurtuluş” yolunu açtığı tarih olarak 19 Mayıs’ta kutlanıyor. Bayram öncesindeki günlerde de olan tatillerin bu yıl yapılıp yapılmayacağı ve 19 Mayıs’ta resmi tatil olacak mı sorusu araştırılmaya devam ediyor. Pekala 19 Mayıs’ta okullar ve işyerleri tatil olacak mı?

19 Mayıs Tatil Olacak mı?

19 mayista okullar tatil mi 18 mayista yarim gun tatil olacak mi 1 uwElCFw6

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı bu yıl Perşembe gününe denk geliyor ve resmi tatil günlerinden birisi bu nedenle 19 Mayıs Perşembe okullar ve iş yerleri tatil olacak.

18 Mayıs Yarım Gün Tatil Olacak mı?

19 mayista okullar tatil mi 18 mayista yarim gun tatil olacak mi 2 zJ686dad

19 Mayıs Perşembe Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı olması nedeniyle merak edilen mevzulardan birisi olan 18 Mayıs’ın yarım gün tatil olması tarafında rastgele bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: https://onedio.com/haber/19-mayis-ta-okullar-tatil-mi-18-mayis-ta-yarim-gun-tatil-olacak-mi-1066725

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu