Gündem

11.11 Saat Manası Nedir? Kozmosun Bildiri Gönderdiği O Şanslı Kişi Siz Olabilirsiniz!

Meşhur bir söz vardır, bilir misiniz? ‘Bir doğum saatiniz not düşülecek, bir de ölüm saatiniz. Geride kalan her şey bu iki saat arasındaki yaşanmışlıklar olarak kalacak.’ Peki biz desek ki bu iki saat arasında kalan bazı saatler, diğerlerinden farklı bir öneme sahip, neler hissederdiniz? İşte 11.11 saati de tam olarak bu saatlerden bir tanesi. Yaşamınızda önemli adımlar atabileceğiniz, büyük sürprizlerle karşılaşabileceğiniz bir saat. Peki 11.11 saatinin anlamı nedir? 11.11 numerolojide neyi ifade eder?

Gelin birlikte inceleyelim.

11.11 Saat Anlamı Nedir?

1111 saat manasi nedir kozmosun bildiri gonderdigi o sansli kisi siz olabilirsiniz 0 E4Mebtwt

Gün içinde saate bakarken sürekli çift saate denk gelenlerden misiniz? O zaman evrenin mesajlarını alabilen şanslı kişilerden birisiniz demektir! Özellikle de 11.11 saati, çift saatler arasında en popüler saatlerden birisidir. 

 • En yoğun zamanınızda kafanızı kaldırıp baktığınızda gördüğünüz 11.11 saati, size çok leziz bir aşk hayatı vaat ediyor! Aşk hayatınız enfes bir kahvaltıyla başlayacak, bizden söylemesi! 🙂

11.11’de güneş aşkınızı selamlayacak!

1111 saat manasi nedir kozmosun bildiri gonderdigi o sansli kisi siz olabilirsiniz 1 sKYHRrt8

11.11 saatini gören şanslı kişilerden biriyseniz, o beklediğiniz randevu saati yaklaşmış demektir.

 • Kısa bir zaman içerisinde çok romantik bir kahvaltıya davet alabilirsiniz. 

 • Kahvaltıya davet edilmek, çok derin anlamlar içeriyor olabilir. Karşınızdaki kişi ‘Seni sabahın ilk ışıklarıyla bile yanımda görmek istiyorum, akşama kadar sabredemem!’ diyor olabilir 😉

11.11 Anlamı Nedir?

1111 saat manasi nedir kozmosun bildiri gonderdigi o sansli kisi siz olabilirsiniz 2 MFcMp6IZ

11.11 saatini görmek sadece aşk hayatınızda değil, diğer konularda da yeni  bir başlangıca işaret eder. 

 • Muhabbetiniz, aşkınız sürüp giderken yapacağınız yeni başlangıçlar yolunuzu aydınlatmaya devam edecek. Kötü alışkanlarınızı, dertlerinizi, tasalarınızı bir kenara bırakın ve bu güzel yolculuğun tadını çıkarın.

11.11 saati aşk hayatı için oldukça güzel haberlerle geldi! Umuyoruz ki bunların hepsi bir bir gerçekleşir. Peki 11.11 saati kariyer ve başarı konusunda bir mesaj veriyor mu?

1111 saat manasi nedir kozmosun bildiri gonderdigi o sansli kisi siz olabilirsiniz 3 guUqL6fA

Bu saati görmek aslında size tek bir şey söylüyor: DENGE.

Yani, aşk hayatınız güzel bi döneme girerken iş hayatınızı bir kenara bırakmayın. İşinize asılın, elinizden geleni yapın. Malum, ekmek aslanın ağzında. 

 • Eğer iş değişikliği gibi bir düşünceniz varsa bunu şimdilik ertelemekte fayda var. Önünüze çıkan fırsatlara hemen atlamayın, ince eleyip sık dokuyarak hayatınızdaki dengeyi korumaya çalışın.

Evrenden bir mesaj var!

1111 saat manasi nedir kozmosun bildiri gonderdigi o sansli kisi siz olabilirsiniz 4 dPLwr6r7

Bu saati görenlerin çok şanslı kişiler olduğunu söylemiştik. Bu şanslı kişiler aslında evrenin sadece olumlu mesajlarını değil uyarıcı mesajlarını da alabilen kişilerdir. 

 • 11.11 saati bir uyarıcı saattir. 

 • Bu dönemde alacağınız iş tekliflerini, yatırım fikirlerini bir müddet bekletin. Sabırlı olun ve her şeyi zamanın akışına bırakın. Evren sizin için en doğru anın gelmesini bekliyor.

11.11 Numeroloji Anlamı Nedir?

1111 saat manasi nedir kozmosun bildiri gonderdigi o sansli kisi siz olabilirsiniz 5 plb7RavX

sadkl 11.11 saatini numerolojik olarak incelemek oldukça kolaydır. Bu saatte yalnızca 1 rakamı olduğu için bu saat 1 rakamının enerjisi altındadır. 

1 rakamının sembolize ettiği konular ise şu şekildedir:

 • yeni başlangıçlar

 • mutlu ilişkiler

 • huzurlu bir yaşam

 • iç huzur ve denge

 • aydınlık bir gelecek

11.11 saat anlamına bir de şu şekilde bakalım:

1111 saat manasi nedir kozmosun bildiri gonderdigi o sansli kisi siz olabilirsiniz 6 BrrqI3br

11 ve 11 sayısını topladığımızda 22’yi elde ederiz. 22 sayısı ise numerolojideki en güçlü sayılardan birisidir. Anlamı ise şu şekildedir:

 • Hayatınızın bundan sonraki döneminde arzuladığınız her şeyin gerçekleşeceğini gösterir. Bu sizi ne kadar heyecanlandırsa da aceleci olmamakta fayda var. Doğada her şeyin bir denge içerisinde olduğunu unutmayın.

 • Evrenin sizin için hazırladığı sürprizlere hazırlıklı olun. Ancak sabırlı olmayı unutmayın, biraz zamanınızı alabilir.

Siz hiç 11.11 saatine denk geldiniz mi? Saatlerin özel anlamları olduğuna inanır mısınız? Yorumlarda buluşalım. 💫

Kaynak: https://onedio.com/haber/11-11-saat-anlami-nedir-evrenin-mesaj-gonderdigi-o-sansli-kisi-siz-olabilirsiniz-1111829

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu